خانه / جاذبه های گردشگری جهان / هتل ۴ ستاره سوکاسا کوالالامپور
هتل 4 ستاره سوکاسا کوالالامپور
هتل 4 ستاره سوکاسا کوالالامپور

هتل ۴ ستاره سوکاسا کوالالامپور

یکی از مواردی که باید در مورد اقامت در کشور های مختلف بگوییم این است که باید قبل سفر به هر کشور یا مقصد خاصی در مورد اطلاعات آن از مناسبی آگاهی داشته باشید که یکی از این مطالب آشنایی با هتل هایی است باید در آن کشور اقامت نمایید. در ادامه قصد داریم شما را با یکی از هتل های مالزی به نام هتل ۴ ستاره سوکاسا کوالالامپور آشنا کنیم.

در کنار اشاره به جاذبه های گردشگری جهان، این هتل نمایی از ساختار شهری کوالالامپور و مرکز نمایشگاهی عظیم بدست می دهد و خانه هایی کاملا مجهز با آشپزخانه، اتاق نشیمن و اتاق ناهارخوری سوا ارائه می دهد. سالن ورزشی و استخر فضای باز نیز در آن فراهم شده اند.این هتل که تنها چند بلوک از مرکز شهر فاصله دارد، ۲ کیلومتر تا برج های دوقلوی و ۳ کیلومتر با مرکز خرید  فاصله دارد. تمام سوئیت ها به دستگاه تهویه هوا، حمام اختصاصی با همه ی امکانات، تلویزیون صفحه تخت و آشپزخانه ای با شكل مخصوص پخت وپز و یخچال معمولی حاضر می باشند.

هتل های کوالالامپور
مهمانان می توانند در سالن ورزشی تلاش کنند یا برای تامین مایهتاج خود به مرکز تجاری هتل مراجعه کنند. یک شاتل رایگان نیز بین هتل و مرکز نمایشگاهی و مرکز فروش و كوی ی چینی ها تازه در گذرگاه رفت و امد می کند. كاباره که در نزدیكی استخر قرار گرفته گونه ها غذاهای آسیایی و غربی را سرو می کند. دسرهای لذیذ و شربت ها نیز در کافه ی مستقر بر طبقه ی آخر بنا قابل سفارش هستند.

هتل های کوالالامپور
هتل نوماد سوکاسا در معبر مهم آمپنگ واقع شده است و اقامتی لبریز از آرامش را به خاطر گردشگران تور کوالالامپور تهیه می کند. وسایل حمل و نقل عمومی شبیه مترو نیز از محل هتل قابل  دسترس است . امکانات این هتل ۴ ستاره راجع به گردشگران جذاب و رضایت بخش بوده و از رنگارنگی و کیفیت زیادی برخوردار می باشد. کادر خدماتی هتل نیز شبانه روز راجع به برقرای آسایش میهمانان سعی کرده و بهترین سرویس ها را به شما عرضه می نمایند .

هتل های زیبای کوالالامپور
هتل ۴ ستاره ی نماد سوکاسا شامل سوئیت های بزرگ تر در امتداد سفارتخانه های گذرگاه جالان امپنگ در شهر کوالالامپور می باشد و دیدنی هایی چون سفارتخانه ها ، برج های پطروناس ، برج کوالالامپور و منطقه بوکیت بینتانگ در نزدیکی آن واقع هستند.
سرویس مفتی و غیررایگان حمل و نقل هتل همواره راجع به رجاع مهمانان به جاذبه های تفریحی و دیدنی های شهر در اختیار است. میانگین میزان ی خانه ها در هتل سوکاسا ۶۸۹ فوت مربع است و همگی آنها دربردارنده خانه نشیمن جداجدا ، اتاق رویا ، آشپزخانه ، امکانات و ابزار آشپزی هستند که امکاناتی چون خانه فردی خودتان را برای شما مجهز آورده اند.

مطلب پیشنهادی

چگونه در روسیه اقامت کنیم

تمام اجناسی که در روسیه بیع یا فروخته می شوند، همه تنها با روبل (واحد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *