خانه / راهنمای جهانگردی / درب ضد سرقت و منیت حاصل از آن
درب ضد سرقت و منیت حاصل از آن

درب ضد سرقت و منیت حاصل از آن

امروزه استفاده از امکانات رفاهی برای بالا بردن امنیت و ایمنی سازه ها بسیار اهمیت داردف با این کار شما می توانید هزینه های جاری و پیش بینی نشده خود را تا مقدار قابل توجهی کاهش دهید و آرامش خیال را برای خود و خانواده فراهم آورید.نکته ای که وجود دارد این است که افراد بسیار زیادی در زمان سفر نگران امنیت و ایمنی منزل خود هستند در این بخش از راهنمای جهانگردی قصد داریم تا در مورد درب ضد سرقت و منیت حاصل از آن برای شما بگوییم.همراه ما باشید.

یکی از اساسی ترین این نیازها نیاز به آرامش هست که می توان به راحتی و با هزینه ای بسیار معقول آن را فراهم آورد.نمونه وسایلی که در حال حاضر برای این کار استفاده می شود از تنوع بسیار زیادی برخوردار می باشد. یکی از بهترین ابزارهایی که از بسیاری از خطرات جلوگیری کرده است، درب های ضد سرقت می باشد. استفاده از این درب ها گامی به جلو بوده است و می توان گفت از نظر قدرت و ایمنی در جایگاه بسیار مناسبی قرار دارد.

درب ضد سرقت و منیت حاصل از آن
چوب مقاوم این درب ها و مسلح بودن بدنه داخلی آن باعث شده است تا در برابر ضربه مقاوم بوده و به راحتی نمی توان به آن نفوذ کرد. در داخل بدنه و رویه این درب ها از مواد ضد آتش استفاده شده است تا مقاومت بسیار مناسبی مقابل حریق داشته و آتش را از خود عبور ندهد.
انواع بسیار متنوعی از این درب ها در بازار وجود دارد، درب های چینی و ترک در کنار درب های ایرانی شاخص ترین این درب های ضد سرقت می باشند که دارای قیمت های بسیار متفاوتی است.شما می توانید براساس نیاز خود از درب های ۷۰۰ هزار تومانی  تا ۳ میلیون تومانی خریداری کنید که هریک دارای ویژگی های نمایی و فیزیکی متفاوت می باشند.

درب ضد سرقت و منیت حاصل از آن
درب ضد سرقت ترک به نسبت از کیفیت بالاتری برخوردار بوده است و برای همین قیمتی بالاتر دارند البته در بسیاری از موارد شما می توانید از درب های ضد سرقت ایرانی که کیفیتی برابر با این درب ها دارند استفاده کنید که قیمتی بسیار پایین تر دارند.درب های چینی نیز از انواع بسیار متفاوتی با قیمت های گوناگون در بازار هست که شما بی شک می توانید طرح مورد نظر خود را پیدا کنید.
از ویژگی های این درب ها باید به لولای آن اشاره کرد که مخفی است و نمی توان به راحتی به آن دسترسی داشته و نه می توان آن را شکست و نه می توان آن را برش داد این اتفاق در کنار جنس و نوع آلیاژ به کار رفته در لولای این درب ها باعث بالا رفتن ضریب بیشتر ایمنی شده است، از طرف دیگر نوع فلز به کار رفته در بدنه آن به گونه ای است که با بستن درب از داخل این فلز به صورت ال چفت می شود و ضریب نفوذ در درب را بسیار کاهش می دهد.

درب ضد سرقت و منیت حاصل از آن

قفل های این درب ها به سه حالت تک و دو تایی و سه تایی تقسیم می شود که جنس قفل و آلیاژ استفاده شده در آن بسیار اهمیت دارد. این درب ها در بدنه خاص خود قرار می گیرند و این بدنه مخصوص خود یکی از موثر ترین ویژگی این درب ها می باشد.
یکی از نکات دیگر که در زمان انتخاب این درب ها باید در نظر بگیرید خدمات پس از فروش و لوازم جانبی این درب ها است که از اهمیت تا حد بسیار بالایی برخوردار می باشد و می تواند در زمان احتیاج بسیار مهم باشد.نصب این درب ها باید طبق اصول و مقررات خاصی انجام گیرد تا بالاترین کاربرد خود را داشته باشد.

 

مطلب پیشنهادی

چرا باید به تفلیس سفر کنیم؟

چرا باید به تفلیس سفر کنیم؟

تفلیس پاینخت گرجستان که یکی از کشور های همسایه است و به تازگی به یکی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *