خانه / راهنمای جهانگردی / راهنمای سفرهای اروپا / راهنمای سفر به بلغارستان

راهنمای سفر به بلغارستان

bulgaria

بلغارستان مکان کوچک و قدیمی با روحیه ملیت گرا و زیبایی فوق العاده است که در این مقاله از مجله چوپانان قصد داریم راهنمای سفر به بلغارستان را معرفی کنیم. این کشور ماهیت فضا و غنای گیاهان و جانوران را فراهم می کند . بسیاری از گردشگران از زیبایی ، لسچی بلغارستان شگفت زده می شوند . توریست ها می توانند در روزهای طولانی و گرم تابستان و روزهای سرد و برفی زمستان از مناظر این کشور لذت ببرند ، بر این اساس این مقاصد توریستی و گردشگری ، ترکیب ایده الی از سواحل ، زندگی در فضای باز و اسکی در فصل زمستان است . برای افرادی که از بناهای یادبود تاریخی و فرهنگی لذت می برند و می خواهند فرهنگ عامه را مزه مزه کنند، یک تجربه جالب توجه به شمار می رود .

بلغارستان در جنوب شرقی اروپا و به طور دقیق تر در بخش مشرقی شبه جزیره یالکات – پنسیلوانیا واقع است . این کشور از لحاظ مرکزی بین کشورهای ترکیه ، یونان ، مقدونیه ، صربستان ، رومانن واقع است .

بلغارستان
بلغارستان

مساحت این کشور بالغ بر ۱۱۰۹۱۰ کیلومتر مربع است دریای سیاه در بخش شرقی این کشور قرار دارد . دریای سیاه در گذشته تحت عناوین و اسامی مختلفی شناخته شده است . یونان قدیم آنرا در یک زمان پانترس اگزینوس نامگذاری کرده است که به علت طوفانی بودن و عدم وجود جزایر دراک ، به نام دریای خصم نامیده می شود . اما بعد از استعمار سواحل آن یونانیان آن را پانتوس در زیر زمین تحت عنوان دریای مساجد دوباره بنام نهادند.

تابستان های گرم و آفتابی ، آب های گرم دریا ، سواحل گسترده و دنج و راحت ، پارک های خنک و خوش نواز ، هتل های تفریحی و خدمات خوب و مناسبی که ارائه می دهد ، میلیون ها توریست و گردشگر را هر ساله از اقصی نقاط جهان جذب خود می کند . بلغارستان به سبب سواحل ماسه ای خود مشهور است . پر طرفدار ترین اماکن برای تعطیلات آخر هفته در این مقصد ، سواحل آفتابی سوزوپول و نسیار است .

بلغارستان
بلغارستان

تعطیلات ایده آل در یک تفرجگاه ساحلی در سانی مچ ، آرام بخش است . سانی بیچ ، بهترین تفرجگاه بلغارستان در کنار سواحل دریایی است که جواهری از سواحل دریای سیاه به شمار می رود . این منطقه ساحلی در جنوب بلغارستان ویوریا واقع است . سواحل اکتابی سانی بیچ ، از شمال در امتداد سواحل از شهر مهم ساحلی جنوبی بورگاس ، نسبت به دیگر بخش های سواحل بلغارستان احتمالا دارای رشد بیشتری است . بسیاری از رستوران ها و بارها  و بسیاری از تسهیلات ورزشی شامل موج سواری، اسکی روی آب ، چترهای نجات ، بادبانی ،قایق های بادبانی تفریحی ،اسکوتر،والیبال ساحلی وجود دارد و در عین حال تعداد زیادی توریست های ورزشی وجود دارد .

مکان های بهتری برای آرامش و لذت بردن وجود ندارد . چون سواحل آفتابی سانی بیچ برای گردشگران فرصت تجربه لحظات واحدی با انتخاب این  محل ، برای تعطیلات آخر هفته ارائه می دهد . در بین رستوران های موجود ، توریست ها و گردشگران خود را سرگرم می کنند و در کلوپ های شبانه ، بارها و کازینو لحظات خوب و خوشی را سپری می کنند که تعویض ماهیت یک تجربه جالب و ناشدنی به شمار می رود .

بلغارستان
بلغارستان

مطلب پیشنهادی

لوکس ترین هتل ۵ ستاره سوئیس

کشور سوئیس بدلیل برخورداری از امکانات و خدمات رفاهی لوکس برای گردشگران این کشور همیشه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *