خانه / راهنمای جهانگردی / هتل امبسدر سنت پترزبورگ را بیشتر بشناسید

هتل امبسدر سنت پترزبورگ را بیشتر بشناسید

روسیه سرمایه گذاری بسیار گسترده ای را در صنعت توریست داشته است و به بازدهی بسیار مناسبی رسید هسا و پیشبینی می شود که در سال های آینده این میزان به چندین برابر وضعیت حال برسد. در همین راستا در تمامی زمینه های تویرستی به ساخت زیر ساخت ها پرداخته است. هتل ها یکی از مهم ترین موارد زیر ساختی برای این کشور به حساب می آیند. هتل امبسدر سنت پترزبورگ را بیشتر بشناسید و برای سفر به روسیه از این هتل زیبا دیدن کنید.

هتل امبسدر سنت پترزبورگ

شما می توانید از خدمات ۲۴ ساعته بخش تصویب استفاده کنید. این خدمت ها شامل راهنمای سیر و تور و ورود و خروج سریع هستند. شست و شوی هرروز به كاربستن می گیرد. كارها خدمت گزاری ها واکس کفش در این هتل بلاعوض :صفت بی مزد هستند و اتوکشی، اتوشویی و خشکشویی برای مهمانان منتظم شده اند. می توانید از پارکینگ مخصوص هتل مصرف کنید. هتل ودنسکی سنت پترزبورگ ترانسفر فرودگاهی و حمل و نقل شهری را هم برای مهمانان ممکن ساخته که با پرداخت مبلغی قابل كاربرد است. مغازه سوغاتی، آسانسور، گاوصندوق و آرایشگاه نیز از دیگر مواردی است که می توان به آن تمثیل کرد.

در صورتی که سفر شما به این شهر،  کاری است، خدماتی نیز برای شما مرتب شده است. مایه فکس و کپی هتل برای استعمال حاضر است و اتاق های کنفرانس و جلسات کاری هم برای شما وجود دارد. فعالیت ها لیموزین و تاکسی شهری نیز در معرض توان است. کارکنان هتل به زبان های روسی و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد.

هتل امبسدر سنت پترزبورگ

 

امکانات تفریحی هتل امبسدرسنت پترزبورگ

جکوزی هتل به معاشر سونای موجود در اینجا، زیاد برای در کردن خستگی‌تان مناسبند. اگر در سفر مترقب ورزش‌تان هستید، سالن بدنسازی هتل نیز برای مصرف شما تهیه شده است. اگر با کودک خود سفر می کنید، تفریحاتی نیز برای آن ها مجهز شده است. اضافه بر یک حوضه سرپوشیده، حمام آبگرم و حتی سالن چراغانی نیز در معرض توان شماست.  ناهار خوری در یکی از ۲ مطعم هتل نمایش می شود و مهمانان می توانند قهوه در کافی شاپ را دریافت کنند. در یکی از کافه های هتل، می توانید از یک شربت لذت ببرید

رستوران هتل

صبحانه با پرداخت مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه اضافی  در قدرت می باشد.

هتل امبسدر سنت پترزبورگ

 

کلیسای ناجی در خون:مسافت این کلیسا تا هتل ودنسکی سنت پترزبورگ ۲ کیلومتر فاصله دارد. تاکسی شمارا ۱۱ نكته لحظه بعد خواهد رساند. اتوبوس ۳۰ دقیقه و پیاده هم تقریبا همین پایگاه زمان را نیاز دارید.
صحنه کاخ:۱ کیلومتر بعد آن را می توانید ۱۴ لطیفه ای توس تاکسی طی کنید. مسافر(خودرو همین مكانت زمان را می خواهد و اگر پیاده بروید ۲۰ دقییقه در راه خواهید بود.
موزه هرمیتاژ:هتل شما از این موزه ۳ کیلومتر دورتر است. اگر تاکسی را تقدم می دهید، ۸ دقیقه، با اتوبوس، ۱۹ لمحه و پیاده ۲۹ لطیفه تا آن جا راه دارید.
کلیسای جامع سنت ایزاک:تا این کلیسا ۲کیلومتر فاصله دارید. تاکسی و اتوبوس شما را با ۵ لطیفه به آن جا می رسانند.

مطلب پیشنهادی

چرا باید به تفلیس سفر کنیم؟

چرا باید به تفلیس سفر کنیم؟

تفلیس پاینخت گرجستان که یکی از کشور های همسایه است و به تازگی به یکی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *