خانه / مقالات برتر دنیای گردشگری / ایرلاین های برتر دنیا را بیشتر بشناسید

ایرلاین های برتر دنیا را بیشتر بشناسید

رده بندی و امتیازدهی شرکت های هواپیمایی باعث افزودن کیفیت و ایجاد رقابت بین ایرلاین ها می شود. وبسایت اسکای ترکس (Skytrax) هرسال لیست كامل بلوز ركابی ایرلاین ها در جهان را منتشر می کند. این لیست دسته بندی های مختلفی دارد و بلوز بی آستین ایرلاین ها به تفکیک قاره و منطقه پروازی نیز مشخص می شوند. بازهم تاپ :صفت عالی ایرلاین های ارزان قیمت، امن ترین ایرلاین ها و … نیز از جمله رده بندی های این وبسایت هستند.  درادامه در مطلب مقالات برتر دنیای گردشگری در مورد ایرلاین های برتر دنیا را بیشتر بشناسید بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هواپیمایی قطر ایرویز برای دومین بار در صدر لیست بلوز بی آستین ایرلاین های آسیا و دنیا قرار گرفت. ایرلاین های آسیایی در سال های اخیر گوی سبقت را از سایر ایرلاین ها گرفته اند؛ به طوری که ۱۲ ایرلاین از ۲۰ ایرلاین برتر دنیا متعلق به قاره آسیا هستند. در ادامه كامل بلوز ركابی ایرلاین های آسیا را به شما معرفی می کنیم تا اگر قصد رزرو بلیط هواپیما را داشتید این لیست را مدنظر قرار دهید.

هواپیمایی قطر ایرویز


بهترین ایرلاین آسیایی را می توان به جرات هواپیمایی قطر دانست. این شرکت هواپیمایی نه تنها تاپ :صفت عالی ایرلاین آسیا، بلکه بلوز بی آستین ایرلاین دنیا نیز لقب گرفته است. شرکت هواپیمایی قطر که در دوحه مستقر است بارها از سوی کارشناسان و مسافران به خاطر کیفیت خدمات، صندلی های فوق العاده راحت و سیستم سرگرمی بی نظیرش مورد تقدیر و تحسین قرار گرفته است. هواپیمایی قطر به بیش از ۱۵۰ مقصد در تماماً جهان پرواز انجام می دهد و ناوگان هواپیمایی اش را جدیدترین و مدرن ترین هواپیماها مثل بوئینگ ۷۸۷ دریم لاینر و ایرباس ای ۳۵۰ تشکیل می دهند. هواپیمایی قطر عنوان بهترین ایرلاین خاورمیانه، تاپ :صفت عالی پرواز بیزنس کلاس دنیا، بلوز بی آستین سالن آرام باند و كامل بلوز ركابی ایرلاین آسیا را به خود اختصاص داده است.


سنگاپور ایرلاینز

سرویس دهی ممتاز و باکیفیت سنگاپور ایرلاینز و مهمانداران آموزش دیده و مجرب باعث شده این ایرلاین به دومین ایرلاین برتر در آسیا تبدیل شود. كامپیوتر) كنار ویژه و عام یگانه با طیف وسیعی از گزینه های گشت و حوله داغ که قبل از پرواز به مسافران ارائه می شود از جمله خدمات پرواز هواپیمایی سنگاپور است. هواپیمایی سنگاپور قطب اصلی تكاپو هایش را در جمعیت چانگی سنگاپور قرار داده است. جالب است بدانید که هیات خطسیر چانگی برای پنجمین سال مستمر توانسته عنوان تاپ :صفت عالی فرودگاه جهان را کسب کند. شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز عنوان بلوز بی آستین ایرلاین آسیا، بهترین صندلی بیزنس کلاس و بلوز بی آستین کیترینگ و غذای پرواز پرمیوم اکونومی را کسب کرده است.

آل نیپون ایرویز

شرکت هواپیمایی آل نیپون که به طور مخففه آنا (ANA) نیز نامیده می شود در رتبه سوم بلوز بی آستین ایرلاین های آسیا قرار می گیرد. هواپیمایی آنا بزرگ ترین شرکت هواپیمایی بین المللی در ژاپن است و بزرگ ترین ناوگان هواپیمایی بوئینگ ۷۸۷ دریم لاینر را در وارستگی و اسارت دارد. تمیزی، امنیت و سرویس دهی عالی هواپیمایی آل نیپون باعث شده مسافران این ایرلاین را به عنوان یکی از بهترین ایرلاین ها گزینش کنند. هواپیمایی آنا موفق به کسب عنوان تاپ :صفت عالی سرویس فرودگاهی و بلوز بی آستین سرویس دهی مهمانداران نیز شده است.

هواپیمایی امارات

هواپیمایی امارات که در دبی مستقر است در طول ۳۰ سال گذشته توانسته خود را به یکی از كامل بلوز ركابی ایرلاین های دنیا تبدیل کند. این شرکت هواپیمایی به ویژه برای انجام پروازهای آزگار مدت و بدون توقفش شهرت دارد. هیات خطسیر بین المللی دبی قطب اصلی پویه های این ایرلاین است و هواپیماهای ایرباس ای ۳۸۰ سوپرجمبو و بوئینگ ۷۷۷ پهن پیکر ناوگان هواپیمایی این ایرلاین را تشکیل می دهند. مسافران امارات در طول پرواز می توانند علاوه بر امکان غلبه از طیف متنوع فیلم، رامش و بازی، شبکه های تلویزیونی را به صورت زنده نیز تماشا کنند. در واقع، هواپیمایی امارات به دلیل همین سیستم تفنن منحصربفردش برنده عنوان تاپ :صفت عالی سیستم تفریح جت شده است.هواپیمایی امارات: كامل بلوز ركابی ایرلاین های آسیا


هواپیمایی کاتای پسیفیک

شرکت هواپیمایی کاتای پسیفیک متعلق به هنگ کنگ است و در سال های اخیر هموار جزء بهترین شرکت های هواپیمایی آسیا و دنیا بوده است. ناوگان هواپیمایی متشکل از بوئینگ ۷۷۷-۳۰۰ تی آر و استراتژی های درست کسب و کار باعث شده این شرکت هواپیمایی به عنوان یکی از بلوز بی آستین ایرلاین های آسیا مطرح شود.

اوا ایر

شرکت هواپیمایی تایوانی اوا ایر در سال ۱۹۸۹ در تایپه تاسیس شده و در طول دو دهه گذشته توانسته نصرت و شكست های زیادی را در سطح جهانی کسب کند. در حال حاضر ناوگان هواپیمایی این ایرلاین را هواپیماهای پهن پیکر بوئینگ و ایرباس تشکیل می دهند و کیفیت ممتاز کابین «پرمیوم اکونومی» این ایرلاین شهرتی جهانی دارد. اوا ایر عنوان تمیزترین کابین جت و تاپ :صفت عالی خدمات رفاهی بیزنس کلاس را از آن خود کرده است.

هواپیمایی الاتحاد

شرکت هواپیمایی الاتحاد در ابوظبی مستقر است و در کنار هواپیمایی امارات دو ایرلاین برتر دنیا متعلق به یک کشور هستند. این ایرلاین با ناوگان هواپیماهای ایرباس و بوئینگ به بیش از ۱۰۰ مقصد در تمام جهان پرواز مستقیم انجام می دهد. پروازهای فرست کلاس و بیزنس کلاس الاتحاد به دلیل کیفیت خدمات و سرویس های ارائه شده شهرت دارند. در سال ۲۰۱۷، هواپیمایی الاتحاد توانست جایزه كامل بلوز ركابی پرواز فرست کلاس دنیا، بهترین صندلی فرست کلاس و تاپ :صفت عالی کیترینگ و غذای فرست کلاس را از آن خود بکند. این ایرلاین به جرات یکی از كامل بلوز ركابی ایرلاین های آسیا و دنیا محسوب می شود.

الاتحاد

همان طور که در بالا دیدیم ۷ مورد از بلوز بی آستین ایرلاین های آسیا را به شما معرفی کردیم. اگر بخواهیم این لیست را کمی بیشتر ادامه بدهیم و ایرلاین های دیگر را نیز معرفی کنیم به ترتیب شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز (Hainan Airlines)، گارودا ایندونژیا (Garuda Indonesia)، تای ایرویز (Thai Airways)، ژاپن ایرلاینز (Japan Airlines) و هواپیمایی آسیانا (Asiana) در رده های هشتم تا دوازدهم كامل بلوز ركابی ایرلاین های آسیا قرار می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *