خانه / راهنمای جهانگردی / همواره روی مد؛ مراکز خرید دبی تا مسکو
مراکز خرید دبی تا مسکو
مراکز خرید دبی تا مسکو

همواره روی مد؛ مراکز خرید دبی تا مسکو

شاید شما جزو آن دسته از افراد باشید که خرید کردن و مراکز خرید برایتان اولویت و مشخص کننده مقصد مسافرتتان می باشد. پس این متن را به دقت بخوانید چرا که ما قرار است مراکز خرید دبی تا مسکو را برای شما معرفی کنیم:

مسکو:

مسکو پایتخت روسیه ، میتواند به بهشتی برای خریداران لباس تشبیه شود.مراکز خریدی که شما میتوانید براساس آنان تور روسیه خود را برنامه ریزی کنید:

مسکو
مسکو

مرکز خرید آخودنی ریاد

این فروشگاه در سه طبقه زیر زمین در محوطه میدان مانژ در جوار کرملین واقع شده است. انواع مارک های معتبر دنیا در این فروشگاه عرضه می شود.و عزیزانی که علاقه به برند دارند میتوانند در این مرکز خرید کنند.

مرکز خرید اروپایی

این فروشگاه در کنار ایستگاه مترو کییفسکایا قرار دارد. به همراهی فودکورت ، میتواند خرید شما را به یک شام دلچسب بدل کند.

بازار صنایع دستی ایزمایلُوا

این بازار گردشگران بسیاری را در مسکو به خود جلب می نماید. بازار ایزمایلوا با معماری روسی و سنتی خود ، بسیار به مترو نزدیک می باشد. در این بازار می توان عروسک های چوبی روسی معروف به ماتروشکا و صنایع دستی مربوط به جنگ سرد، جواهرات ساخته شده از کهربا،صنایع دستی گوناگون و مجموعه تابلوهای نقاشی اصل را خریداری نمود.

بازار صنایع دستی ایزمایلُوا مسکو
بازار صنایع دستی ایزمایلُوا مسکو

مرکز خرید گوم

این مرکز خرید ۱۲۰ ساله، در میدان سرخ مسکو واقع شده است. گوم مرکز خریدی پیشرفته و دارای مارک های معروف دنیا به شمار می آید.این ساختمان به نوعی نماد مسکو و هم‌سطح با بنای کرملین و مقبره لنین است.

مرکز خرید گوم مسکو
مرکز خرید گوم مسکو

دبی:

اما دبی تفاوتش با مسکو در این می باشد که تمامی مراکز خریدش البته بجز بازارهای سنتی آن، مراکزی مدرن و با امکانات کامل و پشتیبانی همه جوره از تمامی مارک ها می باشد و شما فقط کافی است در حین تور دبی خود ، به یکی از مراکز خرید بروید تا تمامی برند ها را دردسترس خود داشته باشید.

مرکز خرید فستیوال واترفرانت‌ سنتر ‌(WATERFRONT CENTRE)

مرکز خرید فستیوال واتر‌فرانت سنتر، خرده فروشی مجلل، دارای فوودکورت و معماری جذاب است.ترکیبی از خرده فروشی های رد بالا، بزرگترین رستوران رو باز و همچنین انواع برند های روز دنیا!

مرکز خرید فستیوال واترفرانت‌ سنتر دبی
مرکز خرید فستیوال واترفرانت‌ سنتر دبی

فستیوال با چشم‌اندازهای خود مشرف بر تفرجگاه ساحلی فستیوال و دبی کریک‌، اینترکنتیننتال‌ فستیوال سیتی‌ دبی، فستیوال سیتی‌ کرون‌ پلازا‌ دبی‌ و ایونت‌ سنتر را به فستیوال سنتر‌ مرتبط می‌سازد و تا فستیوال سنتر‌ هتل چهار فصل دبی امتداد خواهد یافت.این فروشگاه متشکل از دو بخش فستیوال واتر‌فرانت سنتر‌‌ و فستیوال پاور‌ سنتر‌ می باشد که به آبنمای زیبایی دید دارند.

مرکز خرید فستیوال واترفرانت‌ سنتر دبی
مرکز خرید فستیوال واترفرانت‌ سنتر دبی

بیش از ۶۰۰ فروشگاه از جمله ۲۵ فروشگاه مهم، بیش از ۱۰۰ رستوران، یک مجتمع سینمایی ۱۲ پرده‌ای، یک مرکز بولینگ و یک مرکز تفریحی وسیع و پارکینگ با ظرفیت ۱۳٫۰۰۰ اتومبیل خواهند بود. این مرکز خرید امروزه خود به تنهایی یکی از جاذبه های توریستی دبی بشمار می رود.

منبع: http://choopanan.ir

مطلب پیشنهادی

رفت و آمد در مالدیو

  مالدیو از ۱۲۰۰ جزیره مرجانی تشکیل شده که فقط ۲۰۰ جزیره آن مسکونی بوده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *