خانه / جاذبه های گردشگری جهان / لذت استفاده از جاذبه های گردشگری تور پوکت

لذت استفاده از جاذبه های گردشگری تور پوکت

پوکت یکی از بهترین و زیبا ترین جزایر گردشگری دنیاست که حجم بسیار بالایی از توریست را به خود جذب کرده است. لذت استفاده از جاذبه های گردشگری تور پوکت به حدی بالاست که بیشتر افرادی که این تور را تجربه کرده اند در بسیاری از موارد این سفر را به دوستان خود پیشنهاد می کنند. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

شماره های ناچاری که در تور پوکت به آن نیاز دارید

در زمان سفر به پوکت برای رابطه تلفنی با تایلند در اوان کد ۶۶+ را شماره گیری نمایید. برای بستگی تلفنی در زمان جایگیری در پوکت کد ۰۷۶ را عدد گیری نمایید حتی اگر در داخل شهر مقاوم هستید این کد را در ابتدای شمار تلفن مورد نظر شمارش كردن گیری کنید. برای مناسبت تلفنی با پلیس مقیاس ۱۹۱ را شمارش گیری نمایید. برای ربط تلفنی با آتش نشانی کد ۱۹۹ را عده گیری نمایید. برای پیوند تلفنی با پلیس تماشا کد ۱۱۵۵ را عده گیری نمایید. برای سروكار تلفنی با پلیس دریازی و بری کد ۸۸۳ ۲۱۱ ۷۶(۰) ۶۶+ را اندازه گیری نمایید. برای بستگی تلفنی با درمانگاه بین المللی پوکت کد ۴۰۰ ۲۴۹ ۷۶ ۶۶+ را شمار گیری نمایید. برای مراوده تلفنی با دائره سفر تایلند کد ۰۳۶ ۲۱۱ ۷۶ ۶۶+ را مقدار گیری نمایید.

وضعیت آب و هوایی

آب و هوای پوکت قرین آب و هوای دیگر شهرهای شرق آسیا زیاد نم می باشد و نازل و گران افرادی می باشد که آب و هوای استوایی را می پسندند. اگر شما آب و هوای بدون ذهاب را می پسندید باید در ماه نوامبر تا آوریل به این شهر سفر کنید و این مایه را هم باید در نظر داشته باشید که ماه می تا اکتبر ماه های بارانی می باشد. مسلماً ناگفته نماند که در ماه های بارانی عصر بازپسین ها از محل بیتوته خود خارج نشوید زیرا در این ماه ها بارش ذهاب به صورت رگبار بیش زیاد دیده می شود و این امر لذت بردن از دیدنی های پوکت را مشکل می سازد.

بهترین زمان برای رزرو هتل

اگر شما تور و هتل رخیص به  مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه خود را اختیار کردید می توانید با مراجعه به سایت هردری به هتل مورد نظر خود دانسته ها کاملی را راجع به این هتل کسب نمایید و خیالتان در زمان بیتوته در پوکت راحت باشد. حكماً ناگفته نماند که هتل های زیادی در سطح کشور تایلند و شهر پوکت قرار دارد که شما می توانید بر اساس هزینه ای که در این سفر در نظر غمگین اید قدرت و کنید تا سفر به پوکت برایتان جذاب تر گردد.

مثلا در ماه های کم ذهاب یعنی نوامبر تا آوریل تورها و هتل ها زیاد زیاد رزور می شود و شهر پوکت به نسبت ماه های دیگر شلوغ تر است زیرا این ماه ها جز ماه های پر گردشگر یا High Season می باشد، این نکته را هم باید در نظر داشته باشید که تورها و هتل ها در طول تعطیلات سال نو و کریسمس زیاد گران می باشد. پر باران تورها و هتل هایی به منازل كم بها تر می توانید رزرو نمایید. اگر شما برای سفر به پوکت قصد بورس به منازل زیر تری دارید باید در فصول پر ذهاب یعنی ماه می تا اکتبر به این شهر سفر کنید و هتل های لوکس و مجهز را به زشت مناسب تر رزرو کنید.

هزینه هاستل

اگر شما قصد سفر به پوکت را دارید و می خواهید بورس ایی به مراحل كم قیمت تری داشته باشید می توانید از فراش قشر ها و اتاق های اشتراکی مصرف نمایید که مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه ای بیش ارزانتر دارد. رزرو این اتاق ها از ۱۷۰ بات تا ۵۰۰ بات می باشد که می توانید با حمام و پنکه اشتراکی از این دواج ها مصرف نمایید.

 

مسلماً ناگفته نماند که اگر شما میلی به استعمال از اتاق های مشترک ندارید می توانید با هزینه ای در حدود ۳۳۰ بات اتاق های دو نفره را رزرو کنید. این نکته را هم نباید فراموش کنید که ۳۳۰ بات شروع قیمت رزرو این اتاق ها برای هر شب جایدهی می باشد، در هر صورت شما برای رزرو اتاق های اختصاصی باید مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه بیشتری در نظر بگیرید تا اتراق در پوکت برای شما و خویشان ساده تر گردد.

مطلب پیشنهادی

نحوه ی خرید سیم کارت در گرجستان

خرید سیم کارت در سفرهای بیرونی یکی از اصلی ترین و مهمترین کارهایی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *