خانه / جاذبه های گردشگری جهان / همه چیز در مورد پارک های آبی مسکو

همه چیز در مورد پارک های آبی مسکو

یکی از دغدغه انگیزترین و گمنام ترین  پارک های آبی مسکو، مورئون است، پارکی در بخش جنوب غربی شهر که دسترسی فراغت آشتی دارد. این پارک از دو كلكسیون ی پارک آبی و حمام آب گرم تشکیل شده و از بادبیز سال ۲۰۱۴ تا به حال فتنه جویی های مهیجی را  برای کودکان و بزرگسالان فراهم کرده است. این پارک با مساحت ۲۵۰۰ متر مربع یکی از بزرگ ترین پارک های آبی روسیه ست و امکانات خوبی برای رده های سنی متنوع دارد. بدون شک این پارک یکی از رنج انگیزترین پارک های آبی دنیاست و در هر گوشه ای از آن تنوع و هیجان در آرمان شماست مثلا در سمتی از پارک چشمتان به آبشاری زیبا می افتد که نگاه ها را به سمت خود خیره می کند. در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری جهان در مورد همه چیز در مورد پارک های آبی مسکو بیشتر می گوییم.

سرسره آبی: پارک آبی مورئون ۶ سرسره آبی در تعداد ها و شیب های یكسان دارد که بچه های با قد اعلی از ۱۲۰ سانتی متر می توانند از ۴ تا از آن ها كاربرد کنند.مجموعه حمام  های آب گرم: این كلكسیون ۱۰ حمام سواسوا دارد که هر کدام از آن ها آداب شناسی حمام های نجس دنیا را منعکس می کنند.استخر موج: یکی از واهمه انگیز ترین بخش های این پارک برم موج است که با آب گرم دریا پر شده و کودکان علاقه زیادی به آن دارند.

در این آلبوم كافه ها و کافه های مازاد یدكی هست که بعد از ماجراطلبی در پارک می توانید به آنجا بروید و با غذاهای بحری آبزی و محلی از خودتان توجه و بدرقه کنید. مورئون یکی از كامل بلوز ركابی پارک های آبی مسکو است و هر آنچه که برای یک گشت مربوط به خانواده ضرورت دارید را برایتان حاضر کرده است. پارک در چند قدمی موقف متروی یاسنوو (Yasenevo) قرار دارد و می توانید در سفر با تور مسکو در آن به معشوق کودکان ساعاتی بیگانه غریبه را بگذرانید. برای ورود به دو بخش دیگرگون پارک باید بلیط های جداگانه تهیه کنید اما اگر هر دو بلیط را همزمان بگیرید تنزل های خوبی نصیب تان می شود.

 پارک آبی کارائیب

قبل از رفتن به این پارک نمی دانید که چه پارک تمیز و مدرنی در خواست شماست! این پارک آبی در زیر یک گنبد شیشه ای برپا شده و اگر عاشق دل واپسی هستید باید ویزیت كنترل از آن را در لیست برنامه های خود قرار دهید. پارک امکانات مدرنی زیادی دارد و از واقعه طلبی در آن به وجد می آیید. این پارک که در کنار موقف متروی پروو (Perovo) قرار دارد از سال ۲۰۱۵ واگشایی و انسداد شده و امکانات آن هر سال بسیار از قبل می شود. این پارک نه فقط برای پیك نیك و ناراحتی بلکه برای آب گرم درمانی هم مناسب است و قوم های مازاد یدكی را به خود جذب می کند.

یکی از مهیج ترین بخش های آن سیاه چاله است که شناگران حرفه ای و شجاع به آنجا می روند اما اگر حرفه ای نیستید می توانید به سراغ سقوط آزاد بروید و نوع خاص دیگری از فتنه انگیزی را تجربه کنید. یکی از زیباترین بخش های این پارک گنبد شیشه ای و چوبی بزرگ سالن اصلی است که دلربایی خاصی به پارک داده است. در پارک کافه و بار هست که برای غذا نوشیدن و تناول كردن و آرام می توانید به آنجا بروید.

پارک آبی کوا

کوا کوا یکی از دغدغه انگیز ترین پارک های آبی مسکو است و مخصوصا بچه ها از رفتن به آنجا فوق العاده هیجان زده می شوند. این پارک كثیر بزرگ نیست اما یکی از بهترین گیرایی كشش های مسکو برای غوغاطلبی و لذت بردن از تعطیلات است. در تالاب این پارک امواج اقیانوس شبیه سازی شده و صدای امواج درست مانند یم و بر است به طوری که شما را جانان سراسیمگی زده می کند. یکی از دیدنی ترین قسمت های این پارک، آبشاری در کنار غار سنگی ست که با نورپردازی عالی، چشم اندازی جذاب را برای پارک خلق کرده است.

در گوشه ای از پارک، محلی جذاب برای کودکان زیر ۸ سال هست که بیش علاقه مند کننده می باشد. این مکان تاآنجا برای کودکان سرگرم کننده و جذاب است که دوست ندارند آنجا را ترک کنند. تلاش های قلق انگیز این پارک تمام ندارد! یکی از مهیج ترین قسمت های آن گردبادی به بلندای ۱۳ متر است که حفره ای پر از آب در مرکز آن شکل محزون و در آن پس از چند ثانیه چرخ زدن گشت زدن به سمتی از آب پرچین می شوید. این پارک ۷ سرسره متنوع دارد، اگر در جست و جوی واهمه هستید به سراغ سرسره ۱۲ متری بروید تا در کسری از ثانیه، فوران آدرنالین را درك کنید.

مطلب پیشنهادی

نحوه ی خرید سیم کارت در گرجستان

خرید سیم کارت در سفرهای بیرونی یکی از اصلی ترین و مهمترین کارهایی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *