خانه / جاذبه های گردشگری جهان / همه چیز در مورد روستاهای چین
همه چیز در مورد روستاهای چین

همه چیز در مورد روستاهای چین

همانند کشورمان ایران زمین در نکات سفر به روستاهای چین انتظار سرو های بهداشتی تمیز و راحت نداشته باشید. باید کمی با دستگاه این مكان کنار بیایید. با اینکه در این مناطق فضای باز زیاد است اما سرو های بهداشتی اضافه کوچک و گاهی با دیوارهای چوبی مخلوق شده اند و تنها چاله ای عمیق را در بر ملول اند. همینطور وجود مگس ها و زنبورهای قرمز ممکن است باعث آزارتان شود اما این موضوعی است که تمام مردم این منطقه با آن سروکار دارند. پس شما هم به نشانی گردشگر این بلوكات باید بتوانید بسان مردم محلی زندگی کنید. در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری جهان در مورد همه چیز در مورد روستاهای چین بیشتر صحبت می کنیم.

روستاهای چین
سفر به روستاهای چین

سر و صدا در روستاها با طلوع هور و ماهتاب شروع می شود. خروس ها می خوانند و کشاورزان به سمت بستان رهسپر می شوند. همراه بودن با مردم عمارت و به پی کیفیت بی نام این بلوكها گشتن، می تواند یادگار ای بی نظیر را در معیشت خوش گذرانی كردن شما بسازد. آب و هوای دم صبح شما را بیمار خواهد کرد. می توانید به مردم دهكده در توشه دادن به بهیمه ها کمک کنید. اگر در خانه ای محلی معیشت خوش گذرانی كردن می کنید، شما نیز زود دانا شوید. اگر بیشتر بخوابید ممکن است ملك دار فکر کند شما مریض شده اید و شما را به درمانگاه بفرستد!

روستاهای چین

روستاهای چین

هر چند با خود راهنمای کتاب زبان چینی و ماندریان داشته باشید، نشانه تاثیر ای ندارد. اکثر مردم محلی و پیر این محیط با كتبی كهن در چین صحبت می کنند که شما هر چه سعی کنید یاد نخواهید گرفت. تنها روستاییانی که احفاد خود را به دبستان می فرستند می توانند کودکان خود را کترجم زبان چینی شما کنند. در بسیاری از ایالت های چین مالوف یوآن و ژینژیانگ به زبان های دیرینه فراموش شده در تذكره صحبت می کنند که حتی خود مردم چین نیز آن را نمی فهمند. تنها راه ربط زبان تلمیح و سکوت است.

زبان چینی

به نشانی گردشگر و توریست که به مناطق برزگر چین سفر کرده است، باید بدانید که در ایدون خبری از سوپرمارکت و بوتیك نیست. فراوانی از روستاها تازه دارای برق یا آب لوله کشی شده اند. همه مواد غذایی، توسط مردمان آبادانی تهیه می شود. شما در حمام ها هیچ گونه دوش آبی نخواهید دید. هم ممکن است کودکانی را ببینید که لباس چندانی به تن ندارند. صبور باشید. تمام رسم غربی و هرروز شهری خود را به دور بیاندازید. از مهم ترین نکات سفر به روستاهای چین هم دوش شدن با رسم خوش گذرانی زارع چینی است. به چای قهوه چای سبز هر روز بنوشید. از برنج ها و ماهی های پرورشی مزرعه ها بخورید و لذت ببرید.

روستاهای چین

تور چین

برخلاف مردم شهری که غذای کم و حساب شده می خورند، مردم حوالی شهرهای بزرگ چین اخت هنگ کنگ، پکن و شانگهای در روستاها زیاد غذا می خورند. در روستاهای چین زمانی که خود را برای میز شام مزین می کنید، با میزی پر از انواع ماكل برملا خواهید شد. اگر بر سر سفره بگویید که سیر شده اید یا کم غذا می خورید این مطلب را به ضیف خود داده اید که از او متشکر نیستید. این تم مردم روستایی را سراسیمه می کند. ازاین رو یار تمام عیار از تمام خوراكها بخورید. ترکیدن از پرخوری زیاد در ایدون مجاز است! مشروب چای به مصاحب برنج، تخم مرغ، اجناس (تربچه و گوشت ها برایتان مهیاست.

مکان نشستن در رسم و رسوم چینی ها اضافه جلال دارد. در زمانی که در پشت میز ناهار یا شام می نشینید. این مضمون اهمیت بسیاری دارد. اینکه چه کسی و در کجای میز بنشیند توسط محل ایستادن بزرگترین فرد خانواده گزینش می شود. بهتر است که عاشق هدایت و اضلال و تحفه میزبان به سمت محل قیام و جلوس بمانید.خود را برای خورشید داغ و پیاده روی تمام جمیل کنید

مطلب پیشنهادی

نحوه ی خرید سیم کارت در گرجستان

خرید سیم کارت در سفرهای بیرونی یکی از اصلی ترین و مهمترین کارهایی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *