خانه / جاذبه های گردشگری جهان / هر آنچه باید در مورد هتل ۳ ستاره سانووا بدانید
هر آنچه باید در مورد هتل ۳ ستاره سانووا بدانید

هر آنچه باید در مورد هتل ۳ ستاره سانووا بدانید

بخش مقبول تخلیه هتل خدمات متفاوتی را برای شما فراهم کرده و امکان تبدیل ارز خواهید داشت. یک راهنمای گردشگی پاسخگوی شماست و کارمندان میز مقبول تخلیه ۲۴ ساعته کار می کنند. پارکینگ هتل بلاعوض :صفت بی مزد و بدون نیاز به رزرو قبلی است و ترانسفر فرودگاهی با هزینه مجزایی برایتان به كاربستن می شود. امکانات مخصوص افراد زمینگیر خسته و کم توان در این هتل تدارک دیده شده است. بخش مجزایی برای پیت کشیدن وجود دارد و کشیدن سیگار در دیگر ساحت ها ناشایست خواهد بود. در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری جهان در مورد هر آنچه باید در مورد هتل ۳ ستاره سانووا بدانید بیشتر می گوییم.

هتل سانووا هو شی مین

مغازه سوغاتی، آرایشگاه، آسانسور و اینترنت بلاعوض :صفت بی مزد از دیگر امکانات هتل است. امکانات کاری هتل شامل دستگاه ایفاد فکس، کافی نت و اتاق هایی برای برگزاری کنفرانس است. یک لوكس فروشی خوراکی کوچک نیز در هتل وجود دارد. سرویس های شست و شوی هتل، از جمله اتوکشی و خشکشویی با مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه مجزایی صورت می گیرند.کارکنان هتل به زبان های ویتنامی و انگیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و بازپسین ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد.

امکانات تفریحی

در داخل هتل یک گروه بدنسازی وجود دارد که می توانید در روز از آن استعمال و ورزش کنید. غذاخوری موجود در هتل به نام سانووا، غذاهای بین المللی سرو می کند و برای تمام وعده ها، منتظم پذیرایی از شماست. صبحانه در این مكان به صورت بوفه باز سرو می شود و اگر روی اتاقتان حساب نشده باشد، مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه مجزایی باید برای آن آهار نمایید.

امکانات اتاق های هتل

در اتاق های این هتل، دسیسه هژیر و بد دیده می شود و نظافت، هر روز ایفا به جریان انداختن می گیرد. خوراکی های چیز مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه مجزایی دارند و بطری های آب مفتی و غیررایگان هستند. ایضاً یک کتری برقی برای شما قرار داده شده است. اینترنت مفتی و غیررایگان بیسیم و کابلی از امکانات اتاق ها هستند و یک میز کار و تلویزیون نیز چیز است. سرو استقبال در این هتل در ساعات محدودی صورت می گیرد و اگر نیاز به اتو داشتید، کافی است با تصویب تماس ملول تا یک اتو و میز اتو برایتان بیاورند.

پرده های اتاق ضخیم هستند، تخت سفری مجانی است و سامان الوان بهداشتی-آرایشی مانند صابون، شامپو، سشوار و حوله در سرو حمام وجود دارد. از دیگر متاع می توان به دمپایی، کمد، تلفن و گاوصندوق اشاره کرد.

هتل سانووا هو شی مین

انواع اتاق های هتل

اتاق سانووا دولوکس: ۲۹ متر مربع هستند که یک تخت دو نفره کینگ در آن ها وجود دارد.اتاق پریمیوم دولوکس دبل: این اتاق ها یک تخت دو نفره کویین دارند و متراژ آن ها ۲۴ متر مربع است. اتاق دولوکس دبل: ۲۴ مترمربع، پیمایش دارند و یک تخت دونفره کویین در آن ها چی است. اتاق پریمیوم دولوکس تویین: این اتاق ها دو تخت تک‌نفره دارند و سطح اندازه گیری آن ها، ۲۷ متر مربع است. اتاق اکسکیوتیو: این سوییت ها ۴۰ متری هستند و یک تخت دونفره کینگ دارند.

پارک تائو دان: این پارک حدودا ۴۰۰ متر تا هتل گزند تفرق دارد که با ۶ لطیفه پیاده روی به آن، دسترسی پیدا خواهید کرد.کاخ همبستگی و اختلاف مجدد: طول این کاخ تا شما ۴۰۰ متر است که با ۸ نكته لحظه پیاده روی به آن جا خواهید رسید. تاکسی شما را ۹ لطیفه ای می رساند. تماشاخانه گلدن دراگون واتر پاپت: این سالن نشان دادن تا شما ۳۰۰ متر فاصله دارد با ۱۰ لطیفه پیاده روی آن را خواهید دید. تاکسی شما را ۱۰ دقیقه ای می رساند.مرکز خرید تاکاشیمایا: ۵۰۰ متر عرض امتداد آن را می توانید با ۱۰ لطیفه پیاده روی طی کنید. تاکسی ۵ لمحه ای می رسد.

موزه شهر هو شی مین: این موزه از شما ۵۰۰ متر دورتر است که پیاده روی تا آن جا ۱۵ لمحه طول می کشد. با تاکسی ۱۰ دقیقه ای می رسید.موزه هنرهای زیبا: تا این موزه دغدغه انگیز ۵۰۰ متر فاصله دارید که می توانید ۱۰ لمحه پیاده روی کنید. تاکسی شما را ۷ لطیفه ای می رساند.که با ۱۰ لطیفه پیاده روی آن را خواهید دید. تاکسی هم ۸ نكته لحظه ای شما را می رساند.صحنه یونیون: تا شما ۷۰۰ متر فاصله دارد که پیاده ۱۰ نكته لحظه و با تاکسی ۵ لمحه ای می رسید.کلیسای نوتردام: ۸۰۰ تا هتل سانووا هو شی مین فاصله دارد که با تاکسی ۱۰ دقیقه، پیاده ۱۲ نكته لحظه و با كاپیتان ۲۰ لمحه بعد خواهید رسید.

 

هتل سانووا هو شی مین

موزه رسوب نخاله آثار های جنگ: تا این موزه ۸۰۰ متر گزند تفرق دارید که با مسافر(خودرو ۲۳ لطیفه و با تاکسی ۱۰ لطیفه ای می رسید. اگر بخواهید پیاده بروید، ۱۵ لمحه در راه خواهید بود. مرکز خرید وینکوم: از شما ۸۰۰ متر فاصله دارد. تاکسی شما را ۳۰ دقیقه ای و قطار شهری بین ۳۵ تا ۴۵ نكته لحظه ای بسته به خطی که غلبه می کنید، می رساند.پارکسون: تا شما ۸۰۰ متر وهن آسیب دارد که با كشتی ۳۵ لطیفه ای می رسید. تاکسی هم شما را ۵ لمحه بعد می رساند. اگر پیاده بروید، ۱۱ لمحه در راه خواهید بود. جوخه بین المللی تان سون نات: ۷ کیلومتر از شما دورتر می باشد که با تاکسی باید ۳۰ لمحه را در نظر بگیرید. اگر با مسافر(خودرو بروید، ۱ ساعت بعد می رسید.

مطلب پیشنهادی

چگونه در روسیه اقامت کنیم

تمام اجناسی که در روسیه بیع یا فروخته می شوند، همه تنها با روبل (واحد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *