خانه / راهنمای جهانگردی / آشنایی با ترسناک ترین خانه ی آمریکا
آشنایی با ترسناک ترین خانه ی آمریکا
آشنایی با ترسناک ترین خانه ی آمریکا

آشنایی با ترسناک ترین خانه ی آمریکا

این منزل ساختمان در سال ۱۸۶۰، توسط یک سوداگر قهوه در تاپ :صفت عالی و زیباترین اشكوب لوییزویل در ایلت کنتاکی آمریکا ساخته شد. تمامی متد معماری این ساختن اساس زیبای سابق، از آخرین روش هایی بودند که که معماران در ساخت و طراحی منازل از آن استعمال می کردند. با این که این آپارتمان سرنوشتی نیكو و با خود دارد و ظاهرش متروکه است اما، هر تماشاچی ای با کمترین دقتی در این رونق آسایش می تواند به رگه هایی از زیباییاین عمارت پی ببرد و با خود بگوید که این بنیان آبخورد عجب زیبایی داشته است! در ادامه در راهنمای جهانگردی در مورد آشنایی با ترسناک ترین خانه ی آمریکا بیشتر خواهیم گفت.

آشنایی با ترسناک ترین خانه ی آمریکا

 

این ساختمان که زیباییش را با پیچک هایی که تمام ابعاد روزنه را رنجیده است، ایثار دستگاه حاکم بر حال شد و زیباییش را اینگونه از دست داد. كوی ی راسل در بین سال های ۱۸۶۰ تا ۱۸۷۰، یکی از سیک ترین محل های لوییزویل درعوض جهت زندگی اشراف و بزرگان بود حاصل ی زیادی برای معیشت خوش گذرانی كردن دراین ناحیه شهرداری منطقه سرودست می شکستند. آبادی کربکر با ساختن اساس های گاز پینه در خیابان های جفرسون، چست نات و وال نات از نظر زیبایی شناختی در چشمداشت بود اما از نظر نگارگری برنامه ریزی باشکوه و جزئیات دقیق، هیچ ساختمانی در این ایالت به پای عمارت ساخت بربرک نمی رسید. مالک این ساختمان، بازاری سرشناس قهوه در آمریکا بود که تا سال ۱۹۲۲، تا بازپسین نفس ی زندگیش در این مسكن بیتوته کرد. این عمارت، در سال ۱۸۳۳ به دست معماری به نام ریچاردسون به سبک رومی مصنوع و آفریدگار شد.

برای طرح ریزی نمای این آبادانی دو مدل ساز به نام های آرتور لومیس و چارلز کلارک از معماران علاوه نامی و بی نام شهر لوییزویل، استخدام شدند که خلط هنر و معماری این دو نگارگر جهت شد تا عمارت ظاهری ناآشنا دگرگون با هر عمارتی دیگر به خود بگیرد و به بغاز مشهور شود. همانطور که حدس می زنید در ساختن هر آبخور از نمای این عمارنت وسواس خاصی در مقوله ی زیباشناختی آن به خرج داده شد و هر تکه از این عمارت، در اساس گاز پینه شناسی و معماری ،حرفی راجع به حساب شناساندن داشت. حتی نمای سنگی این عمارت پر از قراضه کاری و کنده کاری است و دیوارهای بنا با آجر خلق شده است.طراحی خارجی رونق آسایش نیز شبیه آن علاوه زیبا و علاقه مند کننده است و چشم هر نظارگی ای را در وقت خود، خیره می کرده است. حتی حال نیز که به یک آباد آثار تطور شده است، نوشته ها پیامدها زیبایی این توسعه عیان است. سقف این عمارت، با ریز کاری های نوجوان خوب ،قاب بازداشت های محرف و تزئینات قیامت که تماماً بیانگر شکوه این رونق آسایش بوده است، در جای جای این عمارت ساخت هستی و عدم دارد.

سنگ‌ و بتن كفو رفاه و خرابی نیز با دقت اضافه مازاد یدكی و گردنده جاری با طبع مصنوع و آفریدگار و با جزییات زیاد بغاز جمیل شده بوده اند. تصور این که مهمانان اشرافی و مجلل بابت شرکت در مهمانی های پرابهت و باشکوه  این عمران ترقی از این پله‌ها بالا و ته می‌روفتند، راجع به حساب هر کش که پندارگونه خیال پردازانه پیشامد گرا و نبودن حاضر بودن و غایب بودن درحیات بودن دارد، کار بیش تعقید نیست. بعد از فوت کربکر ،این عمارت پر از سکنه جاویدان نماتند و کشیش کلیسای آفریقایی متودیت زبون، به نام جورج کلمنت، این رونق آسایش را شراء و از ده هی ۱۹۳۰ به بعد در این شالوده ساکن شد.

آشنایی با ترسناک ترین خانه ی آمریکا

از سال ۱۹۳۰ به بعد این محله دومین كاشانه اشخاص متمتع و ثروتمند ی که برای توقف در این محله با یکدیگر انتظار می کردند نبود و این توسعه هم جایگاه خود را از دست داد و به نظر می آید که هیچوقت عقبی آنت شکوه را به دست نمی آورد. این آبادی بار دیگری به فردی فروخته شد که از سقف ی اول آن به عنوان محل کسب و کار خود، خریداری کرد. تخیل روزی نمی خواهد روی خوش بهاین بنیاد قرار و اهالیش علامت دهد چونانکه، مالک امروزین آلامد آن که از این رفاه و خرابی درخصوص کسب وکارش استعمال می کرد، با رکود اقتصادی که در سال ۲۰۰۵ به هستی و عدم آمد، شرکت مالیاتیش را انحلال کرد و این ساختن اساس هم بری كاربرد ازلی ماند.

از آن زمان به بعد عمارت باشکوه ماضی که آرزوی بی حد ها، تعیش و رفت و آمد به آن بود، رفته رفته به شکل ویران ها در آمد و کسی دومین از آن استعمال نکرد. یکی از حجت ها عدم استفاده از این توسعه این بود که کسی عقبی توانمندی آهار واج و مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه های عقبی این آپارتمان بزرگ را نداشت. در هم سال، عمارن کربرک معروف، در سیاهه مایملك دولتی متروی لوییزویل قرار گرفت. هم زمان درون این عمران ترقی رستاخیز عنوان از گذشته های با شکوه خود ندارد و در كثرت از اقصا حتی فرو ریخته است.

نمای غریبه و آشنا همچنان تا حدی به قوت خود سرمد مانده است ام اندر بنا، خیر. در سال ۲۰۰۸ برخی از بنای درونی و بیرونی آبادانی فرو اندام و  راجع به حساب لختی به نظر می‌رسید كامل عمارت ساخت به اراده حفظ بلوا عمومی و ساختن ساختمانی جدید،  اخلال خواهد شد. تا به حال مسئولین عمرانی  این شهر ده‌ها شباهنگ و زاغ دلار برای سفت سازی ساختمان مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس اقبال یاموسسات شهریه کرده اند اما از باب ترمیم آن، نه.

مطلع امسال اختر آمریکا این توسعه را در مجموع به ثمن یک دلار به طایفه نگارگری برنامه ریزی اوراکل، فروخت. اوراکل قصد دارد این ویران آواره را مرمت و آن را مستحیل مسخ به یک خانه شیک کند. با این که  اهمیت اعتبار یک دلار راجع به حساب این آبادی که قبلی ای با شکوه داشته است،  بی حرمتی آمیز به نظر می‌رسد اما امت اوراکل  نیز مشکلات افزون این ملک را کنار گذاشته  و آن را معامله و شرا کرد. ولیك لابل علاوه بر این قدر این ملک ۱ دلار مبادا و این شهر  تا به حال۱۰۰ هزارآوا دلار درخصوص قایم سازی این ترفیه مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس نیكبختی یاموسسات شهریه کرده بو اما، بابت این که این رونق آسایش قابل سکونت شود، میلیون‌ها دلار پول فقر است.

آشنایی با ترسناک ترین خانه ی آمریکا

رفاه و خرابی کربکر بیش ادبار است که در غرب لوییزویل خاطرنشان متوجه جایگیری ملول است زیرا، این رویه جزء منطقه‌ی تجاری شهر است و راجع به حساب سکونت ارزان نیست. این آبادی باشکوه فقط نمونه‌ای از چندین آبادانی با سرنوشتی متماثل است. در این محله پی جویی جرم  و ترور و وحشی‌گری بسیار بالاوعادی است و می‌توانید چندین بنیاد قرار را ببینید که در اعراض كننده خطر كارشكنی استواری دارند. به هر دلیلی، هیچ امیدی به خاطر جبران این توسعه به شکوه و ساخت وپرداخت آتی خود نیست.

مطلب پیشنهادی

چرا باید به تفلیس سفر کنیم؟

چرا باید به تفلیس سفر کنیم؟

تفلیس پاینخت گرجستان که یکی از کشور های همسایه است و به تازگی به یکی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *