خانه / جاذبه های گردشگری جهان / هتل د ب ایکه بوکورو توکیو بیشتر بشناسید
هتل د ب ایکه بوکورو توکیو بیشتر بشناسید

هتل د ب ایکه بوکورو توکیو بیشتر بشناسید

در این هتل، اینترنت وای فای در تمام صحن ها از رستوران غمناك تا لابی و اتاق ها پوشش خوبی دارد و مصرف از آن برای همه مهمانان بلاعوض :صفت بی مزد می باشد. کارمندان بخش پذیرش، ۲۴ ساعته در خدمت شما خواهند بود و در این بخش امکاناتی نظیر وسیله اندام وندینگ برای نوشیدنی های خنک وجود دارد. عضو فکس و کپی از دیگر امکاناتی است که برای مصرف شما در هتل تدارک دیده شده است. در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری جهان در مورد هتل د ب ایکه بوکورو توکیو بیشتر بشناسید صحبت می کنیم.

امکانات تنوع برای مهمانان کم توان در هتل تهیه شده است و سرویس های شست و شو نظیر خشکشویی و اتوشویی در ایدون ارتكاب می گیرد. مع الاسف در هتل پارکینگی وجود ندارد، پس اگر در توکیو دستگاه اجاره کردید، بهتر است در محیط هتل به ظهر پارکینگ باشید. ورود ستوران و آدمیان منسوب ومربوط به خانه و سیگار کشیدن در این هتل به جز بخش مخصوص و اتاق های مشخص شده، مجاز نیست.

کارکنان هتل به زبان های ژاپنی و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۵:۰۰ و ساعت خروج ۱۱:۰۰ می باشد.با اینکه شادمانی های خاصی در هتل تهیه نشده اما می توانید به کتابخانه رفته و وارسی کنید. علاوه براین مطعم هتل نیز غذاهای نوع به نوع را برای تمام وعده های غذایی سرو می کند. صبحانه به صورت بوفه باز سرو می شود و اگر مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه آن روی اتاقتان حساب نشده باشد، ملزم به پرداخت مبلغ جداگانه ای برای صرف آن هستید.

امکانات اتاق های هتل

اتاق ها همگی دارای مكر سرمایشی و گرمایشی هستند که فضای داخل اتاق را مرضی می کند. اثاثیه بهداشتی-آرایشی واریته گوناگون شدن اخت سشوار، حوله، صابون و … در سرو حمام هتل قرار دارد و هم دوش به کار رفته، به سبک بارانی است. تلفن و میز کار در اتاق ها قرار دارد و سرو خواب های باکیفیتی نیز برای خلوت شما آماده سازی شده است. اگر خواستید مونتاژ داخل اتاق را سیروسیاحت کنید می توانید از شبکه های دنیوی كلی و دیجیتالی مازاد یدكی بهره ببرید.

در صورت التماس برای شما یک اتو و میز اتو آورده می شود و پاكیزگی اتاق ها به صورت هرروز صورت می گیرد. پرده های اتاق ضخیم یا Blackout هستند تا در زمان استراحتتان، هیچگونه نور مزاحمی به اتاق وارد نشود. اینترنت وای فای و سیمی در معرض توان شما خواهد بود که كاربرد از آن ها رایگان است. دمپایی، یخچال، دیوارهای عایق صدا، کمد و عضو قهوه/چای ساز در برخز اتاق ها، از دیگر امکانات شی در اتاق های هتل د ب ایکه بوکورو توکیو است.

انواع اتاق های هتل

اتاق استاندارد: این اتاق ها ۱۸ متری هستند و یک تخت دونفره یا دو تخت تک‌نفره در آن ها چیز است. اتاق میزان سینگل: این اتاق ها که ۱۲ متر مربع پیمایش دارند، یک تخت تک‌نفره در آن ها گذاشته شده است. اتاق سوپریر: این اتاق ها ۱۸ متری هستند. آن ها می توانند یک تخت دونفره یا دو تخت تک‌نفره داشته باشند.در نظر داشته باشید که سیگار کشیدن تنها در بخشی از اتاق ها آزاد است که بهتر است در بین واگذاری اتاقتان، آن را از میز پذیرش بپرسید.

كلكسیون سان شاین سیتی: این كلكسیون تا شما ۵۰۰ متر گزند تفرق دارد با ۱۰ نكته لحظه پیاده روی آن را خواهید دید.تئاتر متروپولیتن توکیو: ۶۰۰ متر مسافت آن را می توانید با ۱۱ دقیقه پیاده روی طی کنید.تم پارک نامجا تاون: این پارک از شما ۶۰۰ متر دورتر است که پیاده روی تا آنجا ۱۱ دقیقه طول می کشد. با سرنشین ۱۰ لطیفه ای می رسید.شهربازی سرپوشیده جی ورلد توکیو: درازی ضلع بزرگ تر دیرش این ملاحت و دافعه تا شما ۷۰۰ متر است که پیاده ۱۲ دقیقه، با تاکسی ۵ لمحه و با مسافر(خودرو ۱۱ لمحه ای به آنجا خواهید رسید.

آکواریوم بین المللی سان شاین: تا این آکواریوم ناراحتی انگیز ۷۰۰ متر گزند تفرق دارید که می توانید ۱۰ لطیفه پیاده روی کنید یا با تاکسی ۵ لمحه و با سرنشین ۱۱ لطیفه در راه باشید.باغ گیاه شناسی شینجوکو گیون: تا شما ۵٫۳ کیلومتر گزند تفرق دارد که با تاکسی ۲۰ لطیفه و با مترو بین ۲۲ تا ۲۶ لطیفه ای می رسید.

کاخ سلطنتی توکیو: تا این کاخ کیلومتر فاصله دارید که با تاکسی ۱۵ نكته لحظه ای می رسید. اگر بخواهید با قطار شهری بروید باید زمان ۳۵ دقیقه را در نظر بگیرید.بنای مومن میجی جینگو: ۵ کیلومتر تا هتل د ب ایکه بوکورو توکیو وهن آسیب دارد که با تاکسی ۲۰ لمحه و با مترو یا قطار شهری بسته به خطی که اختیار می کنید بین ۲۵ تا ۳۰ دقیقه در راه خواهید بود.

بنای پارسا سنسوجی: تا شما ۷٫۷ کیلومتر فاصله دارد که توسط مترو ۴۰ نكته لحظه و با كشتی ۱ ساعت بعد آن را خواهید دید. تاکسی هم شما را ۳۳ دقیقه بعد می رساند.موزه نزو: این موزه ۷٫۸ کیلومتر از شما دورتر است که با ۲۰ لطیفه تاکسی سواری آن را خواهید دید. تاکسی هم ۲۰ نكته لحظه ای شما را می رساند.

برج توکیو: ۷ کیلومتر از شما دورتر است که تاکسی بعد از ۲۲ نكته لحظه شما را خواهد رساند. با قطار شهری هم می توانید بروید که ۴۳ نكته لحظه در راه خواهید بود.بلوار ناکامیسه: از شما ۱۲ کیلومتر گزند تفرق دارد. تاکسی شما را ۳۰ نكته لحظه ای و قطار شهری بین ۴۰ تا ۵۵ لمحه ای نسبت به خطی که غلبه می کنید، می رساند.

فرودگاه بین المللی توکیو هانه دا: ۳ کیلومتر از شما دورتر می باشد که با تاکسی باید ۴۰ لمحه را در نظر بگیرید. قطار شهری هم ۱ ساعت زمان می برد.دسته بین المللی ناریتا: ۸ کیلومتر بعد آن را می توانید توسط قطار شهری بین ۱ ساعت و ۱۰ نكته لحظه تا ۱ ساعت و ۴۵ دقیق طی کنید. تاکسی هم شما را ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه ای می رساند.

مطلب پیشنهادی

چگونه در روسیه اقامت کنیم

تمام اجناسی که در روسیه بیع یا فروخته می شوند، همه تنها با روبل (واحد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *