خانه / جاذبه های گردشگری جهان / نحوه ی خرید سیم کارت در گرجستان

نحوه ی خرید سیم کارت در گرجستان

خرید سیم کارت در سفرهای بیرونی یکی از اصلی ترین و مهمترین کارهایی است که همه ما به آن نیاز داریم و در واقع یکی از دربایسته اصلی سفر به شمار می رود. چرا که ما در طول مدتی سفر هستیم نیاز به اینترنت، گوگل مپ و همینطور تماس با افراد مهم زندگیمان را داریم، از همین رو اغلب مسافران این سوال در ذهنشان هست که چطور می توانند در یک کشور خارجی و درونی سیم کارت تهیه کنند. در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری جهان در مورد نحوه ی خرید سیم کارت در گرجستان بیشتر می گوییم

برای خرید سیم کارت گرجستان باید بگوییم که کار شما متجاوز ساده و راحت است، اگر سفرتان به این کشور با خرید بلیط جت گرجستان بوده می توانید در داخل جماعت با نمایش دادن روادید خود یک سیم کارت گرجی تهیه کنید، نکته مهمی که باید بدانید این است که سیم کارت های توریستی گرجی مفتی و غیررایگان هستند و شما می توانید با خرید بسته تماس و بسته های اینترنتی آن را شارژ کنید و كاربرد نمایید.

برای خرید سیم کارت در گرجستان اگر در باند دچار مشکل شدید یا حتی اگر فراموش کردید که از فرودگاه سیم کارت بخرید متوقع نباشید چرا می توانید به شعبه های اپراتورهای سیم کارت ها رجعت کنید و با نمودن دادن روادید خودتان می توانید سیم کارت گرجی را تهیه کنید.

توجه داشته باشید که در صورتی که تقاضای میزان تعدید روند دارید می توانید با پرداخت مبلغ بیشتری (۲ لاری به بالا) شمارش خود را تفویض اجازه تصرف نمایید.لازم به ذکر است که برای خرید سیم کارت در گرجستان با چند تلفنچی این کشور آشنا شوید که آن ها جمله از اپراتور بی لاین (BeeLine)، مگتی (MagtiCom) و جئوسل (GeoCell) هستند.بعد از خرید سیم کارت، تعداد گرجی را که خریده اید در موبایل خود تدارك نمایید چرا که به طی شارژ مجدد به آن عدد نیاز دارید.

نحوه شارژ سیم کارت

با خرید سیم کارت گرجستان همانطور که می دانید باید آن را شارژ کنید، برای این کار لازم است تا کارت های بانکی بین المللی ویزا یا مسترکارت داشته باشید تا به صلحجویی با استعمال از اپلیکیشن های اپراتور در هر مکان و زمانی که خواستید سیم کارت خودتان را شارژ نمایید. اکنون می خواهیم نحوه شارژ سیم کارت در گرجستان را از طریق مایه پی باکس تشریح دهیم:

 

 

گرجستان دارای ۳ تلفنچی فعال می باشد که یکی از آن ها مگتی است. سیم کارت های این متصدی تلفن متجاوز برای ابداع گردی كم قیمت هستند و کاربردی هستند. این متصدی تلفن در سال ۲۰۱۵ با نمودن اینترنت ۴G فعالیتش را در گرجستان آغاز کرد و مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه هر سیم کارت تقریبا ۱۰ هزار ده ریال می باشد که عدد ممکن است زمانی که شما به این شهر سفر می کنید متقاوت باشد. این متصدی تلفن بسته های اینترنتی مختلفی را برایتان دارد و علاوه براین از سرعت اینترنت بالایی منتفع است و حتی از پوشش زبرین برخور بوده و می توانید برای جای ها نواحی دور از شهر که تمام اپراتورها آن را پوشش نمی دهد با این تلفنچی به فراغ بال تماس بگیرید.

ژئوسل

یکی دیگر از اپراتورهای فعالی در کشور گرجستان ژئوسل است که از سال ۲۰۱۸ در حال تلاش است و عقبا اپراتور تلفن ولی در گرجستان لحاظ می شود که دارای اینترنت ۴G می باشد. در سال ۲۰۱۶ اپراتور ژئوسل در عمل ویژه ای برای گردشگران سیم کارت هایی را ارائه نمود که كسان با خرید تور یا خرید بلیط هواپیما می توانستند آن ها را در بندگی داشته باشند. این سیم کارت ها دارای ۳۰ دقیقه تماس رایگان، ایفاد پیام کوتاه نامعدود و معدود و نیز ۲ گیگابایت اینترنت دارند . باین امکانات فقط ۱۵ روز حیثیت دارند.

بی لاین

دیگر تلفنچی فعال در گرجستان بی لاین است، این اپراتور توسط یک شرکت روسی سازمان می شود و کوچک ترین اپراتور در گرجستان هست که حجم اینترنت ۲G و ۴G رو در مدینه ها نشان دادن میدهد. این اپراتور بلوكها کمتری رو نسبت به دو مورد قبل پوشش میدهد.

سیم کارت گرجی

در کشور گرجستان مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه های مربوط به تلفن همراه نسبت به فارس عوعو بالاتر  است و مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه هر دقیقه تماس با اپراتورهای این کشور حدود ۰٫۲ لاری یا ۳۳۶ تومن می باشد. توجه داشته باشید که بورس ها برای هر یک لمحه به ده قران می باشند.

در زیر برایتان مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه های یک دقیقه مکالمه را از طریق دو اپراتور ذکر کرده ایم.

مطلب پیشنهادی

چگونه در روسیه اقامت کنیم

تمام اجناسی که در روسیه بیع یا فروخته می شوند، همه تنها با روبل (واحد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *