خانه / جاذبه های گردشگری جهان / جاذبه های تاریخی اندونزی
جاذبه های تاریخی اندونزی
جاذبه های تاریخی اندونزی

جاذبه های تاریخی اندونزی

یکی از مواردی که باید در مورد سفرهایی خارجی بدانید این مورد است که شما با سفر به کشور زیبای اندونزی یک سفر رویایی را تجربه خواهید کرد. اندونزی یکی از کشور هایی است که هیچگاه نباید لذت سفر به این سرزمین را از دست بدهید زیرا که در کنار تاریخ و فرهنگ غنی خود دارای جاذبه های گردشگری زیادی می باشد. در ادامه قصد داریم شما را با جاذبه های گردشگری جهان آشنا کنیم یکی از از انها اندونزی می باشد در کنار این مطلب شما با جاذبه های تاریخی اندونزی آشنا خواهید شد.

شعله های آتشفشان ‏Kawah Ijen‏

دهانه  این آتشفشان بسیار وسیع است که چند آتشفشان دیگری را در خود جای می دهد. یکی از آنها آتشفشان ‏‏ است که ‏از سولفور پر شده است ، بدین سبب زمانی که می سوزد آتش آبی واضح می شود. تماشای این نمود زیبا در شب بسیار دیدنی تر ‏است. هر چند اكناف محیط این کوه ممکن است دوست وار به نظر نرسد و برخی آن را خطرناک بدانند، اما طبق معمول تورهای ‏مختلفی برای تماشای این شعله های آتشفشان برگزار می شود تا بازدیدکنندگان بتوانند در امنیت بیشتری از این عرصه زیبا نظر ‏کنند.

دیدنی های تاریخی اندونزی ‏ ‏ ‏‏ ‏ ‏‏ ‏ ‏
معابد تاریخی در بوروبودور ‏‏‎

معبد بودایی ماهایانا در قرن نهم بنا شده است و می توان به جرات گفت نماد کشور اندونزی می باشد. این آتشخانه یکی از ‏مشهورترین و شناخته شده ترین معابد در عالم است که پربازدیدترین مکان دیدنی در کشور اندونزی نیز می باشد که توسط ‏یونسکو حراست می شود. در این معبد ۵۰۴ مجسه بودا وجود دارد.

جاذبه های تاریخی اندونزی
‏کوه برومو ‏‎ ‏‏‎‏ ‏‏‎

این کوه نیز یک آتشفشان است که در پارک ملی اندونزی که خود یکی از جاذبه های دیدنی این ناحیه ‏است- جای گرفته است. برومو در سالهای ۲۰۰۴،۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ فعال بوده است. اما این دلیل نمی شود تا مردم محلی این ناحیه ‏سنت های خود را کنار بگذارند. طی جشن های هندو ها، ولایتی های این ناحیه به بالای این کوه می روند تا به رسم باستان خود ‏غذا و گل هایی را به درون سر این کوه بریزند

جاذبه های تاریخی اندونزی
معبد وات‌چالونگ

مهم‌ترین معبد بودایی شهر پوکت است و به دو صومعه نشین مقدس پیشكش شده که دردهه‌ی ١٨٧٠ میلادی، به نگهداری و معالجه کارگران معادن می‌پرداختند. در این آتشكده باید با روشن و كم بها مطلع شد و کفش‌ها را هنگام دخول درآورد. وات چالونگ، معماری و نقش‌های زیاد زیبایی دارد، به خصوص در عبادتخانه اصلی. این آتشكده دارای ۳۶ تصویر بودا است و لیكن بتوان گفت یکی از بزرگترین معابد در کل کشور تایلند همین آتشكده است.

مطلب پیشنهادی

نکاتی در مورد جشنواره چونگ یونگ چین

نکاتی در مورد جشنواره چونگ یونگ چین

جشنواره چونگ یونگ چین که به عنوان ضیافت دومین نهم The Double Ninth Festival نیز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *