خانه / جاذبه های گردشگری جهان / جاذبه های گردشگری جهنمی کشور ژاپن
جاذبه های گردشگری جهنمی کشور ژاپن
جاذبه های گردشگری جهنمی کشور ژاپن

جاذبه های گردشگری جهنمی کشور ژاپن

یکی از تاپ ترین اهداف آفاق پویی ای که در سفر به ژاپن باید از آن رویت کنید، مبدا های آب گرم بنام آن است. این کشور در آشفته چیزی ثنایا ۳۰۰۰ چشمه ی آب گرم دارد اما ۹ تا از آن ها بیش بنام تر از بقا هستند و گردشگران به دید آن ها می منوال و نشان آن هم دمای متجاوز بالای آن ها و هم طبیعت های خاصی است که دارند و به ۹ دوزخ ضلالت بپو آوا پیدا کرده اند. این ۹ جای جهنمی در شهر بپو ژاپن ایستادگی دارند. منتظم اید که با این ۹ جا عارف شوید.با اجرا این کارها ژاپنی می شوید! در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری جهان در مورد جاذبه های گردشگری جهنمی کشور ژاپن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

جاذبه های گردشگری جهنمی کشور ژاپن

دریای جهنمی در نو و قدیم اتفاق یک آبی زیبای کبالتی است که ثغور بلبل سال قبل به نیستی آمده است و اگر یک تخم مرغ تو آن بیندازید می بینید که بی مر زود در آب می پزد! این تازگی یک جای ممتاز در شهر بپو ژاپن بابت آن حزب از توریست هایی است که انیس دارند طعم جهنم را بچشند!

دریای جهنمی

جهنم دومی که قصد آشنا كردن آن را به شما داریم حتی از آغازین هم داغ تر است و اسم خوش طعم تری هم دارد! این ورژن از جهنم! حباب های گلی احداث می کند و می گویند که به حافظه مشابهت علاوه با سرهای کچل اسم آن را این گذاشته اند! در هر حال اسم آن هر چه که هست در بین تعدادی از توریست ها دلربایی اضافی دارد، اگر شما هم به شهر بپو ژاپن سفر کردید و مونس داشتید تا این مکان را ببینید حتما با چند دانه لوبیا برای دور کردن ارواح جهنمی این مکان ببرید! (ژاپنی ها ایقان دارند که لوبیا ارواح شیطان را دور می کند!)

سرهای کچل جهنمی ژاپن

اگر ترکیب ستوران و آدمیان انیس داشتنی و دوزخ ضلالت را مانوس دارید، این جا جایی است که باید بروید، یک ترکیب فوق العاده از دوزخ ضلالت و حیوانات! گلی که در این منطقه هستی و عدم دارد علاوه گفتار می شود که بسان به قله های کوهستانی است چون حال تیز دارد و به همین ذهن است که این اسم به آن داده شده است. همین که از این دوزخ ضلالت آزاده شدید، حتما به اسب آبی ای که در باغ وحش نزدیک این منطقه است یک زردك حق الزحمه بدهید!

کوه های جهنمی ژاپن

ماهیتابه ی جهنمی چه اسم عجیبی! این ورژن از مکان های جهنمی در شهر بپو ژاپن در نو و قدیم اتفاق ۶ آب انبار با رنگ های مختلف است و از ۸ اسفل السافلین پسین کمی خنک تر است و یکی بعدی از ۹ گمراهی دیدنی در ژاپن است.

کروکودیل جهنمی

یکی دیگر از اسم های این مکان کوه یزدانی و اهریمنی جهنمی است که با حیات ۱۰۰ کروکودیلی که در آن جاست اصلا نمی توانید تازه بگیریدشان! این آب جای ی آب گرم جهنمی پر از نمک است و بخارهایی که از آن به هوا افراخته می شود به تعداد ای افزون است که می آمادگی آن را به ادات های تبخیر دم كهنه و جدید تشبیه کرد! فقط بیش نزدیک نشوید و کروکودیل ها را اوقات تلخ نکنید در غیر این پوست باید خودتان را از التماس لای دندان های تیز آن ها خارج بیاورید. توریست های این دوزخ ضلالت را دو قلو می دانند! هم جهنمی از آب های سوزان و هم جهنمی از کروکودیل های خطرناک.

بركه سپیدرنگ جهنمی

اگر تا این دم باغ های ژاپنی را دیده باشید، بعد از آغازین گردش به این گمراهی دقیقا یاد این باغ ها می افتید. آب های این درك زمردی رنگ است و بخارهایی که از آن به هوا افراشته می شود فضا را در مه عجیبی فرو می برد.

جاذبه های گردشگری جهنمی کشور ژاپن

 فواره جهنمی

این یکی در پیشامد یک منبع ی آب گرم است که هر ۳۰ دقیقه یکبار فوران می کند، با این حال برخی وقت ها در روز هر ۱۰ لطیفه یکبار جوشش می کند. آب های این جهنم به داغ و سوزان است و پر از سولفور، پس عقب بایستید و از بوی تخم مرغ باتجربه ی آن لذت ببرید! قربانی نثار وقت ها خراج آب این منطقه به ۱۶۰ فوت می رسد.

 آبگیر غرق خون جهنمی

بهترین راه منظم شدن راجع به حساب دخول به این اسفل السافلین در شهر بپو ژاپن این است که اول اصبع های پایتان را داخل آن ببرید تا ببینید که اصلا تاب و توانمندی آن را دارید یا نه! اگر ثبات بود تا از بین این ۹ درك در بپو از یکی از آن ها دیدن کنید، شمارش كردن ی هشتم باید انتخابتان ریح چون هم آب و هم بخارهایی که از آن به هوا بلند می شود به رنگ خون است.

اژدهای طلایی

هر کسی اعتقاد نمی کند که این مره ی گمراهی هم هستی و عدم داشته عطر ولی دارد. بخارها از ایالت دیومار به هوا اهتزاز می شود و رنگ این آبگیر به طور اصلی به رنگ اصفر است. اگر بی اندازه فکر می کنید که آدم شجاعی هستید، دست هایتان را در آن بشورید تا بابت اول از غسل دست بترسید!

بپو در حادث :اسم تازه یک شهر کوچک در آداك کیوشو ژاپن است که فزون ترین و كمترین غالب اكثر و اقل آوا آن به ذهن همین آب جای ی آب گرم است و فزون ترین و كمترین غالب اكثر و اقل مقدار چشمه های آب گرم را هم دارد.

 

مطلب پیشنهادی

نکاتی در مورد جشنواره چونگ یونگ چین

نکاتی در مورد جشنواره چونگ یونگ چین

جشنواره چونگ یونگ چین که به عنوان ضیافت دومین نهم The Double Ninth Festival نیز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *