خانه / جاذبه های گردشگری جهان / لذت تور کویر دبی
لذت تور کویر دبی

لذت تور کویر دبی

همانطور که گفتیم در بالا گفتیم، بهترین زمان سفر به دبی فصل های خزان و بهار و شتا می باشد. برای پیك نیك در شهر دبی با توجه به این که کمی هزینه های بالاست باید بسیار به ورا آنگاه تفریحاتی باشید که هزینه کم یا به طور کلی بلاعوض :صفت بی مزد به شمار می روند. حیرت های فطری و بغاز های بکری که در صحرای جادویی دبی وجود دارد قطعا می تواند شما را به وجد بیاورد. احساسی وصف نشدنی که با حرم و تابش اشعه های مهر بر روی شن های زردفام ساحل تکمیل می شود.در ادامه در نئرد جاذبه های گردشگری جهان در مورد لذت تور کویر دبی بیشتر صحبت خواهیم کرد

با غروب هور و ماهتاب سکوت و سرمای عجیبی بكلی صحرا در برمی گیرد، یک امتحان متجاوز مبهم که لحظه به لحظه اش وصله زینت های خاص خود را دارد. در این مجموعه می توانید با برنامه هایی نظیر باربیکیو، کشیدن قلیان و تماشای اجرهای عربی در کنار شترسورای و سافاری امتحان ی بی نظیری را داشته باشید.

تور کویر دبی

سواری بر روی تپه‌های ماسه‌ای

قطعا همه ی ما امتحان ادات موتور به كرات مكرر در خوش گذرانی مان داشته ایم، اما وسایل ماشین بر روی ماسه های کویری حس و حال دیگری دارد. شما می توانید دقایقی را مملو آخور از هیجان و آدرنالین بر روی تپه‌های زردفام کویر تجربه کنید. در این گردش معمولا از ماشین‌های شاسی رفعت نظیر تویوتا لندکروز كاربرد می‌شود. اگر بتوانید با راننده ی ادات دوست شوید، ممکن است به شما هم دستور دهد که حكم را به دست بگیرید.

سندبوردینگ

یکی دیگر از کارهایی که نباید هرگز فراموش کنید در کویر نوردی در دبی سندبوردینگ است. برای اینجام این پویه تورهای متنوعی مختص این گشت برگزار می شود. تور ۴x۴ یکی از این تورهای تخصصی سندبوردینگ دبی است که شما را از هتل تا کویر و مسیر مراجعت و عزیمت خواهد برد. به غیر از آن کمپانی دیگری به نام Dream Explorer هم در دبی هست که سندبرد به شما اجاره می دهد تا بتواند در زمین های ماسه ای این ناحیه جهد داشته باشید. برای این تك ودو سعی کنید صبح زود از هتلتان خارج شوید چرا که همینجوری این ورزش گرما در بدنتان ابداع می کند در کنار گرما خورشید ممکن است اذیت شوید.

موتورسواری

خوب تا الان تفریحاتی را نام بردیم که در آن ها پای آدرنالین وسط بود ولی آنچنان که باید نه! شما برای این که بخواهید آزمون ای واهمه انگیز و لبریز از آدرنالین را داشته باشید می توانید در تورهای موتورسواری بر روی کویر شرکت کنید که در واقع لمس بدون مرز دغدغه گردش در کویر است. نکته ای باید در نظر داشته باشید این است که نباید تصور کنید خطری شما را تهیه می کند و با خیال راحت به تفریحات خود بپردازید. توجه داشته باشید که با این که کویر نوردی جز تفریحات كم ارزش یا حداقل كم بها دبی منظور می شود اما بابت سواری اتومبیل شما باید مبلغی را پرداخت نمایید.

تور کویر دبی

شن اسکی

دیگر تفریحی که می خواهیم در کویرنوردی در دبی خدمتتان شناساندن کنیم، شن اسکی است که همانند بودن فراوانی به سندبوردینگ دارد، اما با این اختلاف که شما در سند اسکی یک چوب دستی هم دارید که حس و حال اسکی بر روی برف را برایتان با اسکی بر روی شن زنده می کند. مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه شن اسکی هم آشنا ماشین سواری در بورس تورها گنجانده نمی‌شود و باید به صورت جداجدا پرداخت شود

شترسواری

قطعا شتر جزء جدانشدنی از امارات و حتی شهر مدرن دبی می باشد. در صحرای شهر دبی هم شترهایی تزئین شده وجود دارند که می توانید در صورت رجا سوار آنها شوید و حس و حالی که اعراب در ده های سال پیش داشتند را نیز آزمایش کنید. شاید واهمه شترسواری به قدر موتورسواری و آفرود در دل کویر نباشد، اما آزمایش دوست داشتنی ایست که نباید از دست داد.

در کنار تمام این تفریحات که نام بردیم در کویرنوردی در دبی فراموش نکنید که عکاسی هم ایفا به جریان انداختن دهید؛ در این کویر بی سرانجام طلوع و غروب آفتاب متجاوز دیدنی می شود و ما اراده می کنید حتی اگر هیچ کدام از این کارهایی را هم که گفتیم ادا ندادید حتما تمام اوضاع شمس را در نظر داشته باشید و یک تایم لپس فوق العاده تهیه کنید.

تور کویر دبی

با توجه با این که شما می توانید خودتان تنها به کویر پا بگذارید و با دربست یک مایه بتوانید آفرود به كاربستن دهید، عکاسی کنید و از سفر خود لذت ببرید؛ اما برای کسانی که آنچنان با کویر دبی آشنا نیستند به شدت قصد می شود که در تورهای کویرنوردی دبی شرکت کنند و به همنشین آن ها از هتل خود به سمت کویر دبی بروند. تورهای کویر نوردی دبی عمدتا به سه صورت صبح، عصر و شب برگزار می‌شوند و در تفریحاتی مثل موتور بر روی رمل‌ها، سواری اتومبیل و شتر موتور با یکدیگر مشترک اند. جزئیات بیش تر برنامه‌های هر تور را نیز برای شما آورده ایم.

مطلب پیشنهادی

نحوه ی خرید سیم کارت در گرجستان

خرید سیم کارت در سفرهای بیرونی یکی از اصلی ترین و مهمترین کارهایی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *