خانه / راهنمای جهانگردی / راهنمای سفرهای آسیا / برترین مراکز تجاری هند
برترین مراکز تجاری هند

برترین مراکز تجاری هند

هند یکی از بزرگترین کشورهای پرگردشگر قاره آسیاست که همواره در ایام مختلف سال مورد توجه گردشگرانی از سراسر جهان است. یکی از جاذبه های متفاوت هند که همواره مورد توجه گردشگران قرار داشته است، مراکز تجاری خرید این کشور است! در این مقاله ما قصد داریم تا شما را با برخی از برترین مراکز تجاری هند آشنا کنیم؛ با چوپانان در بخش راهنمای سفرهای آسیا همراه باشید.

بازار خاری بائولی دهلی نو

گذشته‌های بسیار دور ادویه هندوستان از آوازه خاصی برخوردار بود و دریانوردان اروپایی به خاطر یافتن راهی دریایی به هند و معامله ادویه دست به سفرهای دور و درازی زدند. امروز نیز نام هند با ادویه متمایز است. یکی از مشهورترین بازارهای ادویه، بازارگاه ادویه شهر دهلی نو و در بخش قدیمی آن است .

برترین مراکز تجاری هند

بازار خاری بائولی دهلی که در بخش كهنه و جدید دهلی تازه شده، از بزرگ‌ترین بازارهای ادویه آسیا است.بازار خاری بائولی دارای دروازه‌های متعددی است که مشهورترین آن در لاهوری گیت در غرب بازارچه است که دلیل نام آن جاده‌ای بود که به شهر لاهور که اکنون در خاک پاکستان واقع شده، منتهی می‌شد.

مرکز خرید دیلی هت دهلی نو

از مراکز معامله شهر دهلی نو، دیلی هت است. نام بعضی از مکان‌های معامله و تجاری دهلی نو نیز ذات در پیشینه‌ی باستانی دارد. اجناس مهمی که در شهر دهلی نو معامله و خرید می‌شوند عبارت‌اند از: جواهرات، فرش و اجناس زیرانداز، روسری‌های رنگارنگ، سنگ‌های با اعتبار و لباس‌های حریر و نقره‌ای هستند. مرکز دیلی هت که شکلی مانند بازارگاه دارد و در تمامی روزهای هفته باز است. در این مکان می‌توان اجناس پارچه‌ها و لباس‌ها و روسری‌های محلی هند را خرید.

برترین مراکز تجاری هند

خریدی که تجربه‌ای هنری را برای گردشگر به هدیه خواهد آورد. از دیگر مراکز معامله در دهلی می‌توان به بازارگاه سدر استعاره کرد. مکانی پرانرژی و پوینده که بزرگ‌ترین منطقه تجاری دهلی است. همه انواع مورد احتیاج گردشگران در آن موجود است و خود به ناحیه‌های بسیار متنوع و گسترده‌ای تقسیم می‌شود.

مرکز خرید اوماکس ودینگ (Omaxe Wedding Mall agra)

فروشگاه اما کس ودینگ آگرا یکی از مراکز معامله آگرا است که علاوه بر امکاناتی که در همه بازارهای آگرا وجود دارد دارای چند رستوران شیک، محوطه سرو غذا، سالن محافل پیوند و جشن است در این فروشگاه كالا کارت‌های اعتباری بین‌المللی نیز پذیرفته می‌شود. علاوه براین پارکینگ عظیمی نیز بابت رفاه مشتریان اختصاص دارد.

برترین مراکز تجاری هند

این مرکز معامله در مساحتی بالغ‌ بر ۱۷۵۰۰۰ مترمربع، در قلب شهر آگرا در هند واقع‌شده است. او مکس ودینک به یک مرکز معامله موفق در مركز مردم مبدل شده است. مرکز معامله او ماکس ودینگ در آگرا به معامله محصولاتی مثل پوشاک و جواهرات، لوازم طباخ خانه و… می‌پردازد. این مرکز خرید واقع در اتوبان دهلی- آگرا دارای چندین سالن بی‌نظیر بابت به جاآوری ازدواج و سنن جشن و سرور است.

برترین مراکز تجاری هند

مرکز خرید تی دی آی (TDI)

این بازارچه یکی از عالی ترین مراکز خرید در آگرا هند است. مرکز معامله تی دی آی آگرا دارای بهترین موقعیت در نزدیکی میراث دنیایی تاج‌محل، دارای اجناس مراکز سرگرمی نیز است. در این مرکز معامله تی دی آی آگرا هند، اجناس برندهای بیرونی و داخلی به معامله می‌رسد. علاوه براین فراوانی رستوران‌های فوق‌العاده در این مكان وجود دارد.

مطلب پیشنهادی

هتل جدید اتانی در توکیو را بیشتر بشناسید

توکیو را می توان یکی از زیباترین شهرهای آسیا در ژاپن دانست که جاذبه های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *