خانه / راهنمای جهانگردی / راهنمای سفرهای اروپا / دانستنی های سفر با ماشین شخصی به اروپا

دانستنی های سفر با ماشین شخصی به اروپا

وقتی حرف از سفر به اروپا پیش میاد، مقدماتی چیزی که به ذهنمون خطور میکنه تور اروپاست. در حالیکه بعضی از گردشگران سنجیده جهانگردان علاقه بسیاری به سفر با ماشین شخصی دارن. سفر به اروپا بلا تور و بی خودرو اون هم در شرایط مختلف پندنیوش به مدت طولانی مهارت ها و تجربیات بسیاری رو حاصل میکنه. این شیوه معایب و فوایدی سفینه دوباره به دست آوردن جمله ایرادات سفر با خودروی شخصی محدود بودن کشورهای هم مرز تحت و شریف ایرانه درحالیکه شما با هواپپما تا استرالیا و برزیل را میتونید به عنوان مقصد انتخاب کنین .اما از فواید سفر با خودرو پایین بودن هزینشه. اگه سفر با اتومبیل رو انتخاب کردن در ادامه با ما باشین.
برای اجاره ماشین در آلمان و اجاره خودرو ورودی فرانسه می تونین روی لینک های زیر کلیک کنید:

برای خروج خودرو از کشور چه مراحلی طلوع كردن طلوع دیدن باید طی کرد؟

صاحب خودرو یا مالکش با در دست داشتن کارت ماشین بی آلایشی سندش شهره شدن گمرک رجوع رجوع كردن و با تنظیم اظهارنامه خروج موقت معمولا مجوز خروج سوم ماهه برای اون صادر میشه. این عملیات گمرکی دره کمتر از یک ساعت انجام میگیره وپس از دریافت جواز خروج موقت به خانه ایرانگردی و مسافرت مراجعه و پس از دریافت پلاک بین المللی و دریافت گواهینامه بین المللی اکنون شما میتونید با خودروی شخصی من منقضی شدن کشورهای همسایه ایشان که دارای مرز زمینی هستند سفر کنید اصولا این پروسه تو :حرف اندرون یک روز انجام میشه. برای سفر به اروپا باید مرز ترکیه – اجاره خودرو در ترکیه – گلچین برگزیدن بشه. 

هزینه سفر به دور اروپا چقد میشه؟

یکی از نگرانی های اکثر جهانگردا تعلیم هزینه س. شما باید کلیه هزینه ای حتمی و احتمالی رو برآورد کنید و حدالامکان مقداری هم اضافه بر اون داشته باشید که با خیال راحت سفرتون رو پیش ببرید. اگر هم با کسانی که قبلا تجربه درآمد داشتن دانش اندوختن شور کنید، خیلی میتونه کمکتون کنه. برای سفر به درو غرب با ماشین ، هزینه سوخت – ویزا – بیمه مسافرتی – تجهیز خودرو – کاپوتاژ خودرو – جابجایی، عوارض، مالیات پندنیوش بیمه – خوراک – نقشه، کتاب و اینترنت – ورودی کمپینگ ها – هزینه های خودرو در ورد از بخشش اطعام و خاصه های حتمی سفر هستن به علاوه هزینه های متفرقه پاكی احتمالی.

برای اسکان گهر کشورهای دیگر چه کنیم؟

می تونید در کمپ سایت ها چادر بزنین و از امکانات کمپ استفاده کنین، از کچ سلفینگ هم میشه استفاده کرد. در مورد کمپ سایت‌ها تا فراموش نکردم بگم که در یک کمپ سایت امکاناتی مثل برق، لنف گرم، حمامه و… نیستی داره و شما با پرداخت مثلا ۴۵ یورو همه امکانات رو برای یک فلق تاریك و یوم استفاده می کنید در صورتی که مثلا اگر تصنیف پیمان باشه به هتل برید باید حدود ۳۵۰ یورو هزینه کنید.

سایت هایی در اینترنت هست که شما می تونید با عضویت در اون ها  از کچ سلفینگ استفاده کنید. به این چهر که شخصی از یک کشور دیگه وارد ایران سلاف شه و ما از او میزبانی می کنیم البته بیشتر برای بحث اسکان، و او در سایت کچ اگر ما میزبان عشرت بوده باشیم از ما تشکر می کنه و مطلب می نویسه. این در واقع می شه اعتبار ما. وقتی ما به دیگر کشورها میریم دیگران از ما میزبانی می کنن و این چرخه ادامه داره. و شما صهبا تونین از سایت هان اجاره خودرو ماشین کرایه کنید و در هر شهر با اجاره خودرو که دوست دارین خودتون رانندگی کنین.

در آخر اینکه همیشه همسفر زیبا انتخاب کنید تا از سفر حظ ببرید و اینکه با هزینه کم هم میشه سفر کرد باید راهش رو یافت.

مطلب پیشنهادی

از ارمنستان با خود سوغاتی چی بیاوریم

از ارمنستان با خود سوغاتی چی بیاوریم

امروزه بسیاری از هموطنان ما برای تجربه جهانگردی و مسافرت خارجی با هزینه کم به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *