خانه / راهنمای جهانگردی / راهنمای سفرهای آسیا / تفاوت های سفر به کامبوج و تایلند
تفاوت های سفر به کامبوج و تایلند

تفاوت های سفر به کامبوج و تایلند

به صورتی واقع گرایانه و ظالمانه s حق بینانه :صفت و عینی نکات مثبت در سفر به تایلند در این موضع و آنجا نشان داده خواهد شد. این کشور طی ۸ سال اخیر به شدت تبدیل کرده است و ما در این لیست مردم تایلند را قرار نمی دهیم زیرا که واقعا این كسان همانطور که نام حوزه لبخند را به این کشور می دهند خوش خلق و خون گرم و دلنواز می باشند. سواحل عالی تایلند یکی از زیباترین سواحل بر روی کره زمین است که حد اضافی از آن ها در نجس کشور گشاد شده اند. در ادامه در مطلب راهنمای سفرهای آسیا در مورد تفاوت های سفر به کامبوج و تایلند بیشتر می گوییم.

فرهنگ مردم تایلند افزون عالی می باشد، این آداب دانی متجاوز شبیه به لائوس و کامبوج در مواجه نزد تایلند بوده به دلیل اینکه این کشور نیز بخشی از شاهی عتیقه Khmer می باشد. از طرف دیگر تایلند مروت در همگی آداب دانی ها را کپی کرده است.

تفاوت های سفر به کامبوج و تایلند

نکات مثبت تایلند

شب زنده داری های شهرهای تایلند از جمله بانکوک، پوکت، پاتایا و چیانگ مای از دیگر نکات مثبت این کشور بوده و این شهرهای هر کدام با سبک های گوناگون مشغول درگیر دل بسته کننده دارای صحنه های پر جنب و جوشی می باشند. یکی دیگر از خاصیت های تایلند توسعه یافتگی بیشتر آن می باشد. در این کشور اینترنت با سرعت بالا در همه جا قابل دسترسی بوده و اسلوب های جاده ای و شاهراه های مدرن و اطمینان وجود دارد. مراکز خرید بزرگ و مدرن در اکثر قسمت های شهری وجود داشته و ایضاً می توانید دسترسی راحت به سینما یا مغازه های بزرگ داشته باشید. و حكماً از دیگر نکاتی که تایلند زیاد در آن پر رنگ می باشد غذاهای این کشور است که با تنوع بسیار و طعمی عالی همیشه یک مقصد مورد التفات برای گردشگران آرزومندی مند به غذا می باشد.

مقایسه نکات مثبت کامبوج

اگر دارالسلطنه دو کشور را از نظر ترافیکی برابرسازی کنیم بانکوک دارای ترافیک افزون مازاد یدكی در مقابله با پنوم پن می باشد. در مبحث ملودی اصلی كناره ها کامبوج نیز دارای ساحل های بیش زاید است اما نمی تواند با تایلند انتظار کند زیرا فقط خط ساحلی نیست. اما ساحل کامبوج دارای بغاز ها و مکان هایی است که برای لذت بردن از شن و ماسه رخیص می باشد و از آنجایی که این ها کمتر رونق آسایش یافته اند شما به زودی خبیر خواهید شد که در ساحل آشغال های تكثر وجود دارند. فرهنگ تایلندی از ادب Khmer مشتق شده است اما از طرف دیگر ساختمان آنکگور وات بیش از ۱۲۰۰ سال قدمت داشته و هنوز نیز یکی از بزرگترین نمایدهای کامبوج به شمار می رود.

شب زنده داری در تایلند متجاوز مورد طرفدارتر است اما کامبوج نیز عطر و طعم خود را پس از غروب از دست نمی دهد. کامبوج در روبه رو تایلند نیز دارای کمپانی های بزرگ و مراکز تفریحی كثرت در پنوم پن و هم سواحل سیهانوکویل می باشد. این نوعی دیگرگون از صحنه است و در این مورد شما پول کمتری مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه خواهید کرد به طوری که می توانید با ۵۰ سنت در هر ساعت کل روز خود را تفرج کنید.

آبادانی یافتگی نیز به تزاید قیمت ها و فضاهای کمتری منجر می شود پس بهتر است قبل از سفری که قصد ایفا به جریان انداختن آن را دارید بدانید که می ضرور دیگرگون از جایی باشد که شما خوش زیستن می کنید. در کامبوج نیز غذاهای خوبی می توانید پیدا کنید، هرچند که به مقیاس تایلند نمی باشد اما این اطعمه نیز طعم خاصی دارند. مواد غذایی غربی به طور میانه در کامبوج از کیفیت حدوسط بالاتری برخور می باشند زیرا این زمینه را می توانید به نفوذ استعماری فرانسه در این کشور و ایضاً امکانات آوارگی و کار در این کشور نسبت دهید. کامبوجی ها ممکن است ثروتمند نباشند اما آن ها همیشه عداوت روی لبشان دارند.

تفاوت های سفر به کامبوج و تایلند

چرا کامبوج بهتر است؟

تایلند در دهه گذشته بیش تلاش کرده است اما در هر صورت همه چیز در آن خوب نمی باشد. تایلند برای خرید متجاوز نازل و گران بوده و فضای شهری خیلی خوبی دارد که برای برخی از آن ها جذاب است اما برای مسافرانی که بودجه برایشان نامتناهی است کامبوج گزینه بهتری می باشد. قیمت تور کامبوج در معادل تایلند به صورت دوره ای ارزان تر می باشد. در حالی که مکان ها و كالا اقسام گران قیمت نیز وجود دارند اکثر شلوغی مهاجر و توریست به سمت خریدهای رخیص مقصود دارند به عنوان مثال معجون ها، میهمان و میزبان خانه ها و هتل ها به نسبت تایلند اران تر می باشد.

چیزهایی که گران قیمت تر می باشند آن هایی هستند که گردشگران به هیچ وجه از آن ها خرید نمی کنند. مردم کامبوج متجاوز تصوری تر و رفیق وار تر از مردم تایلند می باشد. باز هم این درون مایه را می توان به نفوذ فرانسوی ها به آدرس مستعمره این کشور نسبت داد زیرا آن ها این دوری و قرب فاصله را خلق کرده اند که خارجی و درونی ها می توانند چیزهای خوبی را برای ارائه به جامعه داشته باشند در حالی که تایلندی ها عقیدت های غریبه و آشنا را راه نمی دهند حتی اگر كم قیمت تر و کارامدتر باشد.

کامبوج بهتر است

از آنجایی که کامبوج یک کشور کمتر عمارت یافته است ازاین رو در جاده های آن افزار های کمتری دیده می شود و شما هرگز در سیانکوویل ترافیک نخواهید دید. مردم کامبوج نیز بسار سریع تر حرکت می کنند و از طرف دیگر تلفات جاده ای به مراتب کمتر از تایلند می باشد. یکی دیگر از اوضاع زبان انگلیسی است که در کامبوج متجاوز مترقی و عقب مانده تر از تایلند بوده و سروكار بین مردم و توریست بهتر می تواند خلل ناپذیر شود. برخلاف تایلند که زبان انگلیشی صرفا به عنوان یک درس تمایلی مورد استفاده قرار می گیرد در کامبوج در جلو تایلند زبان انگلیسی به طور جدی در دبستان ها تدریس می شود. شما بچه های ۱۳ ساله ای را در ایدون دید خواهید کرد که از یک وکیل تایلندی بهتر می توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند.

تفاوت های سفر به کامبوج و تایلند

پلیس اینجا کمی با پلیس تایلند ناآشنا دگرگون است. شاید در تایلند پلیس هایی پیدا شوند که گردشگران را بی دلیل عذاب کنند، اما در کامبوج از این ماثر نیست. پلیس های این موضع و آنجا می دانند که گردشگران با خودشان ارز به عدو می آورند و باعث شکوفایی اقتصادی کشور آن ها می شوند. در واقع گردشگران با ورودشان به هر کشوری رونق اقتصادی آن کشور را به ارمغان می آورند. مردمان، مسئولان و حتی پلیس این کشور هم به خوبی این مهم را می دانند.

مطلب پیشنهادی

چند جاذبه گردشگری محبوب پاتایا

چند جاذبه گردشگری محبوب پاتایا

یکی از عمده دلایل محبوبیت پاتایا همین جاذبه های گردشگری بسیار دیدنی و منحصر به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *