خانه / جاذبه های گردشگری جهان / آنچه باید در مورد هواپیمایی سنگاپور بدانید
آنچه باید در مورد هواپیمایی سنگاپور بدانید

آنچه باید در مورد هواپیمایی سنگاپور بدانید

سفر مهمل و زمینی معاصر به بخش اصلی سفرهای ما تغییر شده است و امکان سفر به نقاط دورافتاده را فراهم کرده است. به لطف پیشرفت تکنولوژی و فناوری های مدرن هواپیماها می توانند مسیر بیشتری را صعود کنند و مدت زمان پروازها كامل تر شده است. صعود ۱۲-۱۳ ساعته دیگر به پروازی عادی تطور شده و مسافران گاه زمانی زیاد اكثر را در جت می گذرانند و از این سر دنیا به آن سر دنیا می روند. در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری جهان در مورد آنچه باید در مورد هواپیمایی سنگاپور بدانید بیشتر می گوییم.

هواپیمایی سنگاپور تا آخر امسال رکورد تمام ترین صعود جهان را به دست می آورد و با ۱۹ ساعت زمان پرواز، آزگار ترین پرواز بدون توقف را ادا خواهد داد. هواپیمای جدید ایرباس هواپیمایی جراتمند است که توسط شرکت هواپیماسازی ایرباس ابداع شده است و ابزاری باشهامت در پروازهای تمام است. این جت می تواند مسیرهای طولانی مدت را بدون سوخت گیری ارتكاب دهد و از این حیث در نوع خود بی نظیر است.

آنچه باید در مورد هواپیمایی سنگاپور بدانید

هواپیمایی سنگاپور قرار است تصعید پرپیچ از سنگاپور به نیویورک را راه اندازی کند. در واقع، درست تر آن است که بگوییم هواپیمایی سنگاپور رکورد آزگار ترین بلندپروازی جهان را مجدداً پس می گیرد. چون این ایرلاین قبلا تصعید به نیویورک را انجام می داد، اما در سال ۲۰۱۳ به دلیل مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه های بالای كنش ها مانور بلندپروازی این مسیر پروازی را لغو کرده بود. اما با تبدیل هواپیمای مدرن و دوربرد ایرباس ای ۳۵۰ سنگاپور ایرلاینز دوباره این تصعید را راه اندازی می کند.

هواپیمای جدید A350-900 ULR Airbus A350 قادر خواهد بود پروازهای آزگار را با هزینه عملیاتی شالوده تر اعمال دهد و باعث صرفه جویی در بورس های ایرلاین ها شود. این مدل ایرباس به گونه ای مدل سازی شده است که از لحاظ مصرف سوخت افزون بهین :صفت بهترین باشد و با مصرف سوخت پایه بتواند عرض امتداد های كامل را طی کند. این هواپیما می تواند تا ۱۱۱۶۰ مایل را بدون توقف اوج گیری کند. این رقم ۱۸۰۰ مایل اكثر از قابلیت اقتدار میزان ایرباس ای ۳۵۰ است. جالب است بدانید که پرواز سنگاپور-نیویورک با آنکه طولانی ترین مسیر پروازی جهان خواهد بود اما از این محدوده کمتر است. این مسیر حدود ۹۵۲۱ مایل است و حدود ۱۹ ساعت طول می کشد!

آنچه باید در مورد هواپیمایی سنگاپور بدانید

رکورد طولانی ترین بلندپروازی جهان

۱۹ ساعت در جت زمان متجاوز زیادی است و طولانی ترین بلندپروازی جهان قلمداد خواهد شد. هواپیمایی سنگاپور به دلیل زمان كامل سفر این اوج گیری را در دو کلاس پروازی بیزینس و پرمیوم اکونومی عرضه می کند.

در حال حاضر رکورد كامل ترین صعود جهان نفس به تصعید اوکلند به دوحه قطر ایرویز است. این پرواز حدود ۹۰۳۲ مایل است و حدود ۱۸ ساعت طول می کشد. بازهم بلندپروازی پرت به لندن هواپیمایی کانتاس نیز که در ماه مارچ راه اندازی شد بیش از ۱۷ ساعت طول می کشد و جزء طولانی ترین پروازهای دنیا به شمار می رود.

با این حال، سنگاپور ایرلاینز تا آخر امسال با هواپیمای جدید خود رکورد كامل ترین تصعید جهان را به نام خود کسب خواهد کرد. هواپیمایی سنگاپور هفت فروند هواپیمای ایرباس A350-900ULR تذكیر داده است و از این هواپیماها برای پروازهای كامل مدتش به سراسر جهان كاربرد خواهد کرد. سنگاپور ایرلاینز علاوه بر مسیر پروازی سنگاپور-نیویورک در نظر دارد پروازهای بدون توقفی به مقصد لس آنجلس نیز راه اندازی کند. این بلندپروازی که در سرآغاز سال ۲۰۱۹ راه اندازی می شود حدود ۱۵ ساعت طول می کشد.

هواپیمای جدید ایرباس ماه پیش اوج گیری آزمایشی خود را در مقر ایرباس در تولوز غرب با نجاح چیرگی آزمون کرد و قرار است تا اواخر سال جاری به سنگاپور ایرلاینز تغییر داده شود.

مسیر پروازی سنگاپور ایرلاینز

هواپیمای جدید ایرباس ای ۳۵۰-۹۰۰ دارای ۱۶۲ صندلی است و تنها در دو کلاس پروازی پرمیوم اکونومی و بیزینس کلاس به وفات مسافران می پردازد. از پراشیده صندلی های هواپیما، ۶۲ صندلی به بخش بیزینس و ۹۴ صندلی به بخش پرمیوم اکونومی تعلق دارند. معیار نسبتا کم صندلی باعث می شود وزن هواپیما قاعده اصل بیاید و مصرف سوخت کاهش پیدا کند. هم کلاس پروازی پرمیوم یکی از پرفروش ترین بلیط های هواپیماست و به همین دلیل فروش صندلی های هواپیما را پشتوانه خواهد کرد.

این جت جدیدترین مدل هواپیمای ایرباس است و برای پروازهای كامل مدت نگارگری برنامه ریزی شده است. هواپیمای دوربرد ایرباس علیرغم اینکه قادر به طی مدت های تمام است اما مصرف سوخت اضافه فرودین و بالایی دارد و به همین دلیل هزینه های كنش ها مانور ایرلاین ها را کاهش می دهد.

آنچه باید در مورد هواپیمایی سنگاپور بدانید

حالا فرض کنید هواپیمایی سنگاپور نه یک جت بلکه ۷ فروند از این مدل ایرباس را اندرز داده است و گفته می شود علاوه بر نیویورک و لس آنجلس قرار است مقصد سومی هم به هدف ها پروازی سنگاپور ایرلاینز تكثیر و كاهش شود. این مقصد سوم هم جزء پروازهای آزگار مدت منظور خواهد شد. به همین دلیل حدس زده می شود که ممکن است شیکاگو یا تورنتو باشد. یقیناً هواپیمایی سنگاپور تاکنون این ترهات را رسما محرز نکرده است و چیزی در مورد مقصد سوم ابراز نکرده است.

مسیر پروازی سنگاپور نیویورک در مستقبل ای نه آنقدر دور راه اندازی خواهد شد و آدرس آزگار ترین پرواز جهان را از آن خود خواهد کرد. اما این پرسش وجود دارد که آیا این ایرلاین برای ارتكاب مسیر پروازی جدیدش از حزب جان اف کندی نیویورک مصرف می کند یا جوخه نیوآرک در نیوجرسی. هواپیمایی سنگاپور یکی از كامل بلوز ركابی ایرلاین های دنیاست و در سال های اخیر هموار جزء چند ایرلاین برتر دنیا بوده است. راه اندازی آزگار ترین بلندپروازی جهان ممطئنا گامی نو در جهت رونق آسایش شبکه پروازی این ایرلاین خواهد بود.

مطلب پیشنهادی

چگونه در روسیه اقامت کنیم

تمام اجناسی که در روسیه بیع یا فروخته می شوند، همه تنها با روبل (واحد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *